Profil uživatele

Chaika

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Lukáš Dubský: 10 % (2)
Anežka Kotoučová: 13 % (3)
Jiří Landa: 15 % (4)
Jiří Koula: 23 % (4)
Helena Grégrová: 27 % (3)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 9.4.2018)
Dějově nic moc, ale výkony všech herců úžasné. Zejména klobouk dolů před paní Jiřinou Bohdalovou - je prostě geniální a držíme palce, ať ještě hodně dlouho JE a může ještě dlouho běhat po jevišti v těch lodičkách :-)
(zadáno: 9.4.2018)
Nezaujalo...
(zadáno: 9.4.2018)
Kdyby nebylo jednotlivých kvalitních vstupů, zejména zaujala Ludmila Molínová a Sandra Pogodová, tak jako celek až příliš dlouhé a nudné....
(zadáno: 9.4.2018)
Na film to samozřejmě nemá, ale ani to není účel. Divadelní zpracování se nám líbilo. Mladí herci odvedli solidní herecké i pěvecké výkony. Zejména překvapila Aneta Krejčíková :-)
(zadáno: 9.4.2018)
Viděli jsme premiéru, kdy to ještě nebylo "usazené" představení, ale tak časté výpadky textu by si profi-herci neměli dovolit :-) Jinak velmi zdařilé, moderně pojaté zpracování, zejména zaujala choreografie, hudba i kostýmy.
(zadáno: 9.4.2018)
Skvělé pěvecké výkony, co se o hereckých moc říci nedá s výjimkou Julie!!! Zajímavá choreografie a scéna. Otevření hrobky bylo velmi působivé a dodalo kvalitně odvedené písni ještě větší hloubku a tajemnost. Škoda jen, že oproti studiovým nahrávkám písní zde bicí a silné basy zcela přehluší zpěváky. Není jim většinou rozumět co zpívají, ať se snaží, co hrdlo stačí...
(zadáno: 9.4.2018)
Skvělé hudební i režijní zpracování. Líbila se nám i choreografie a efekty propojující jednotlivé děje. Bojové scény skvěle zvládnuté na tak omezeném prostoru. Skutečně působivé představení. Určitě doporučujeme přijdeme znovu :-)
(zadáno: 9.4.2018)
Těšili jsme se, ale krásné písně, které jsme již měli naposlouchané, jsme pro příliš silné bicí jen těžko rozeznávali... Je to na škodu kvalitních zpěváků, kteří neměli šanci vyniknout... Byli jsme již na čtyřech dalších operách a bylo to podstatně lepší.
(zadáno: 9.4.2018)
Viděli jsme silvestrovskou koncertní verzi i březnovou premiéru. Oboje nás nadchlo. Jen škoda, že na premiéře už nezpíval zraněný Viktor Dyk. Přejeme rychlé uzdravení :-)
(zadáno: 9.4.2018)
Neuměli jsem si představit rockové zpracování této slavné knihy. Ale skutečnost předčila naše očekávání. Úžasné, nápadité, krásná hudba, výkony zpěváků, originální scéna i choreografie. Na vyprodaném odpoledním představení byla spousta dětí s rodiči a viditelně se jim toto rockové pojetí zamlouvalo :-)
(zadáno: 9.4.2018)
Originální režijní zpracování, zajímavá scéna s působivými efekty a nápadité kostýmy, vynikající herecké výkony, ale hlavní hrdina by měl přidat jiskru. Odcházeli jsme s pocitem dobré nálady. Viděli jsme na premiéře.
(zadáno: 9.4.2018)
Svěží, hravé, pobavili jsme se. Výborně obsazená hra. Klobouk dolů před p. Janou Švandovou :-)
(zadáno: 9.4.2018)
Nápaditě režijně zpracované představení se skvělými hudebními vstupy.
(zadáno: 9.4.2018)
Stojí za návštěvu. Bavili jsme se zejména výkonem krátkozraké tetičky Dot nebo obrovské, nepřehlédnutelné pruhované Vall :-)
(zadáno: 9.4.2018)
Úžasný výkon p. Kleinerové. Loňská nominace na cenu Thálie byla oprávněná. I malé divadlo může vyprodukovat špičkovou hru ve špičkovém provedení...
(zadáno: 9.4.2018)
Skvěle režijně zpracované, hravé, barevné představení. Truffaldino v podání Jana Bartošky je důstojným pokračováním na divadelních prknech za derniéru v ND. Kvalitní herecké, pěvecké, šermířské i taneční výkony i ostatních herců udrží diváka v plné aktivitě a pozornosti po celých 3,5 hod. Dlouhé, ale stojí to za to :-)
(zadáno: 9.4.2018)
Viděli jsme na Silvestra a hodně se nasmáli. Obě dámy jsou skvělé a se stejně skvělým p. Bartoškou neumožní divákům ani na chvíli pauzu od smíchu. Perfektně zpracovaná komedie. Doporučujeme.
(zadáno: 9.4.2018)
Prostě skvělé. Kvalitní, energií nabité herecké výkony. Klobouk dolů před režijním zpracováním P. Ammendoly. Moc jsme se bavili. Určitě do tohoto malého, ale útulného a přátelského divadélka opět přijdeme :-)
(zadáno: 9.4.2018)
Skvělá, kvalitně zahraná renesanční komedie. Úžasná scéna a režie. Dobře jsme se bavili. Doporučujeme.