Divadlo Bez Hranic

Vražda sexem

Premiéra: 2.6.2017. Překlad: Stanislava Kellnerová. Kostýmy: Lucie Albrecht. Scéna a režie: Petr Míka.


Britská komedie s „vražedným“ humorem. Když má pragmatická žena, povoláním lékařka, jedno velké přání: klidný domov a realistický přístup k životu - nezdá se to být přání nesplnitelné. Pokud se jí však v domě sejde nepraktický a sám sebe hledající manžel, všetečná a krátkozraká tetička, šílená rodička, pubertální neteř a příliš horlivý asistent, je poklidný domov to poslední, co můžete očekávat...
Divadlo Bez Hranic
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
94 %
9451000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Ivo Železný 90 %
(zadáno: 28.4.2019, počet hodnocení: 144)
přínosný / zajímavý komentář
Pro mě třetí komedie Divadla bez hranic, a zatím nejlepší. Je to výzva. Ke kompletaci. Vedle tahouna Jana Bartošky byli výborní i všichni ostatní. Sranda převeliká. Opon vícero.
Kviky 100 %
(zadáno: 3.4.2019, počet hodnocení: 19)
přínosný / zajímavý komentář
Skvěle jsme se bavily. V divadle je vůbec moc příjemně..
Kvapnik25 90 %
(zadáno: 31.7.2018, počet hodnocení: 58)
přínosný / zajímavý komentář
Naprosto skvělá komedie u které se ani minutku nebudete nudit.
Chaika 90 %
(zadáno: 9.4.2018, počet hodnocení: 19)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Stojí za návštěvu. Bavili jsme se zejména výkonem krátkozraké tetičky Dot nebo obrovské, nepřehlédnutelné pruhované Vall :-)
Algernon 100 %
(zadáno: 18.2.2019, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Vražda sexem byla spíš Vražda smíchem. Jan Bartoška v roli lehce neurotického spisovatele byl skvělý a dokonale uvěřitelný, rovněž tak Radek Fejt jakožto sympatický porodník nebo Michaela NM v roli alternativně zaměřené nesnesitelné ženštiny i ostatní (asi tušíte, kam tím mířím, jsou zkrátka úžasní všichni). Pokud vás někdy přepadnou sebevražedné myšlenky a rozhodnete se skoncovat s pozemským trápením, místo skoku pod metro doporučuji Vraždu sexem!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.