Profil uživatele

Algernon

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 18.2.2019)
Skvěle zpracovaná hra. A nutno dodat, že i skvěle zazpívaná - v tomto ohledu stojí za zmínku hlavě M. Wronková (Tordnádo Lou) s příjemně sametovou barvou hlasu a R. Fejt (Joe), na kterém je poznat, že je hudebním uměním více než políbený. Spolu s M. Marečkovou tvoří roztomile připitomělou zamilovanou blonďatou dvojici. Navíc oceňuji, že hra není pouhou přesnou kopií filmu, ale snaží se využít silných stránek formátu divadelního představení.
(zadáno: 18.2.2019)
Vražda sexem byla spíš Vražda smíchem. Jan Bartoška v roli lehce neurotického spisovatele byl skvělý a dokonale uvěřitelný, rovněž tak Radek Fejt jakožto sympatický porodník nebo Michaela NM v roli alternativně zaměřené nesnesitelné ženštiny i ostatní (asi tušíte, kam tím mířím, jsou zkrátka úžasní všichni). Pokud vás někdy přepadnou sebevražedné myšlenky a rozhodnete se skoncovat s pozemským trápením, místo skoku pod metro doporučuji Vraždu sexem!
(zadáno: 18.2.2019)
Pokud na vás někdy dolehne nekonečná šňůra studených zimních večerů, anebo prostě jen potřebujete ještě více proteplit nějaký večer letní, určitě si zajděte na tuhle hru. Je to velmi příjemná komedie a Radek Fejt s Janem Bartoškou si spolu skvěle rozumí, a tak je radost se na ně dívat. Jejich dámské protějšky vás zanesou do divoké Itálie a roztomilý strýček Frankie je prostě roztomilý strýček Frankie.