Divadlo Bez Hranic

Pino Ammendola

Na Vánoce budu gay...!

Premiéra: 31.12.2016. Překlad: Karina I. Havlů. Kostýmy: Lucie Albrecht. Scéna a režie: Petr Míka.
2:35


Pikantní komedie o nelehkém životě zadaných heterosexuálních mužů. Zdědit výnosný řetězec pizzerií v hodnotě 16 milionů dolarů? Jedinečná šance zajistit si skvělou budoucnost! A stačí tak málo - stát se na Vánoce gayem...
14!
Divadlo Bez Hranic
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
80 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Rudu 70 %
(zadáno: 8.5.2019, počet hodnocení: 29)
přínosný / zajímavý komentář
75% Dramatizace P. Ammendoly přinesla kvalitní odpočinkovou produkci. Herecky vyrovnané, uznání si zaslouží Barbora Fišerová, která svou postavu ztvárňuje výtečně. Všechny inscenační složky smysluplně souzní se strukturou textu. Představení vám zkrátka příjemně polechtá bránici.
Algernon 100 %
(zadáno: 18.2.2019, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Pokud na vás někdy dolehne nekonečná šňůra studených zimních večerů, anebo prostě jen potřebujete ještě více proteplit nějaký večer letní, určitě si zajděte na tuhle hru. Je to velmi příjemná komedie a Radek Fejt s Janem Bartoškou si spolu skvěle rozumí, a tak je radost se na ně dívat. Jejich dámské protějšky vás zanesou do divoké Itálie a roztomilý strýček Frankie je prostě roztomilý strýček Frankie.
David Strang 80 %
(zadáno: 25.1.2019, počet hodnocení: 117)
Eliskas 70 %
(zadáno: 26.11.2018, počet hodnocení: 27)
přínosný / zajímavý komentář
75 %. Herecké výkony mužských postav byly výborné. Méně už mi tam seděla hysterická postava jedné z přítelkyň, která byla na můj vkus už až moc uřvaná a měla zbytečně moc prostoru.
Jirispalensky.cz 80 %
(zadáno: 16.11.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Představení bylo zpočátku rozpačité. Jan Bartoška se, i přes jinak skvělý herecký projev, nevyvaroval jisté dávce afektu a patosu. Nicméně celkový dojem to příjemně přebil. Radek Fejt byl, až na pár přeřeků a drmolů, více či méně skvělý. Je znát, že s Bartoškou tvoří skvělý a sehraný tandem, který se i přes "nehody" na jevišti nijak výrazně neodboural. Velký potlesk zaslouží obě dámské postavy, zejména pak herečka (jejíž jméno mi uniklo), která hrála Peppinovu přítelkyni. Třešničkou na dortu byl už jen Marcel Vašinka, který se role zženštilého strýčka z Ameriky zhostil naprosto bravurně.
Sidmax 90 %
(zadáno: 6.5.2018, počet hodnocení: 12)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělá komedie, člověk se od srdce pořádně zasměje, vřele doporučuji.
Kvapnik25 100 %
(zadáno: 9.4.2018, počet hodnocení: 58)
přínosný / zajímavý komentář
Pro mě jedna z nejlepších komedií roku 2017. Vtipem nabitá energická komedie a výkony Radka Fejta a Jana Bartošky a jim senkudujicí Michaela Marečková a Petra Arnautová naprosto vynikající. Zde je vidět, že i na komorní scéně a s neznámými herci se dá udělat kvalitní divadlo.
Chaika 100 %
(zadáno: 9.4.2018, počet hodnocení: 19)
přínosný / zajímavý komentář
Prostě skvělé. Kvalitní, energií nabité herecké výkony. Klobouk dolů před režijním zpracováním P. Ammendoly. Moc jsme se bavili. Určitě do tohoto malého, ale útulného a přátelského divadélka opět přijdeme :-)
SofiaOu 100 %
(zadáno: 8.4.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Jedna z nejvtipnějších divadelních komedií, které jsme s manželem letos viděli. Divadlo nám bylo doporučeno známými a skutečně jsme byli mile překvapeni. Důkaz, že i na malé scéně se dá udělat skvělá komedie se skvělými hereckými výkony. Příjemně jsme se bavili a určitě přijdeme i na další hry.
PavelK 0 %
(zadáno: 4.4.2018, počet hodnocení: 197)
přínosný / zajímavý komentář
Pravděpodobně nejhorší divadelní zážitek v životě. Už samotná hra je sama o sobě dost špatná, trapný tristní humor a herci na úrovni amatérských vesnických souborů + dost nepohodlné stísněné prostory hlediště. Příchodu strýčka jsem se nedočkal, do přestávky se nedostavil on a já se zase nedostavil po přestávce. Pokud máte rádi umění a sebe, nechoďte sem!!! Ale nutno podotknout, že jsem s doprovodem byl asi jediný, kdo se tam nebavil a zběsile netleskal po každém vyslovení slova "teplouš". Asi nejsem cílovka :)
Simona79 90 %
(zadáno: 22.1.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé představení, perfektní herecké výkony, zábava pro všechny :) Nudit se rozhodně nebudete.
Jackmartas 80 %
(zadáno: 18.5.2017, počet hodnocení: 39)
přínosný / zajímavý komentář
odychovka, jedním slovem skvělá čurina :) kdo neviděl nepochopí... herecké výkony jsou užásné, žadné "profláklé" jména, ale nové tváře doporučuji

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.