Profil uživatele

Sidmax

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Lukáš Dubský: 17 % (3)
Jan Pařízek: 19 % (7)
Jiří Landa: 19 % (15)
Helena Grégrová: 20 % (7)
Michal Novák: 21 % (8)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 17.3.2022)
Příjemně ztvárněná klasika, s celým představením jsem byl víceméně spokojený (v některých pasážích bylo na můj vkus příliš přehrávání). Jsem ale rád, že jsem mohl vidět tolik skvělých herců na jednom jevišti, užil jsem si to.
(zadáno: 17.3.2022)
První návštěva v MdB a spokojenost. Člověk všeobecná rád srovnává a Mamma Miu zná snad každý. Viděl jsem i zpracování muzikálu v pražském Kongresovém centru a také se povedlo. Ze zdejšího obsazení jsem většinu jmen neznal, ale někteří mile překvapili. Vady na kráse to mělo, ne vždy to znělo na 100 %, ale ve výsledek byl takový, že jsem si ty necelé 3 hodiny opravdu užil. Dal bych poctivých 85 %.
(zadáno: 19.2.2022)
Těšil jsem se na dvojici Holubová-Klepl a viděl jsem Hartl-Klepl. Paní Holubová hrát nemohla, takže si její roli střihl sám pan autor. Rozhodně to byl zážitek, pro diváky i herce. Velká poklona panu Kleplovi, že to ustál. Štěpán Benoni občas nevydržel, což nám ale nevadilo a zasmáli jsme se s ním. Jsem rád, že jsem u tohoto zvláštního přestavení byl, zároveň mě mrzí, že jsem neviděl hrát paní Holubovou. Snad příště. Jinak příjemná komedie, rozhodně stojí za návštěvu.
(zadáno: 19.2.2022)
Já se prostě bavil. Představení viděno jako rychlá náhrada za jiné, zrušené a vůbec jsem nelitoval. Jedním slovem super, podle reakce ostatních diváků se líbilo i jim.
(zadáno: 14.11.2021)
Michal David a jeho písničky nejsou zrovna můj šálek kávy, takže jsem na představení šel bez očekávání a to se splnilo. Muzikál mě nijak výrazně nenadchnul, na druhou stranu to zase takový propadák nebyl. Herecké výkony ucházejí (někdo zklamal, někdo naopak mile překvapil). Čeho jsem si ale několikrát všiml, byly chyby a nesourodost taneční company. Minimálně dva tanečníci vypadali, jako by odpoledne přišli na konkurz a rovnou je šoupli na jeviště. Zatím nejhorší taneční doprovod v muzikálu, který jsem viděl. Celkově muzikál špatný není, ale prostoru ke zlepšení je více než dost.
(zadáno: 14.11.2021)
Pobavilo. Příjemné komediální představení o těžkém bytí 5 postarších prostitutek. Je vidět, že hra baví i herecké obsazení a občasný peprnější slovník tomu dodává šmrnc. Hru jsem si náležitě užil a plusové body dávám za zajímavě ztvárněné scény s "odcházením".
(zadáno: 3.10.2021)
Jedním slovem skvělé. Představení bylo perfektní, nebylo co vytknout. Nesmírně jsem si užil tuto podívanou s úžasným hereckým obsazením. Závěrečný potlesk si po právu zaslouží.
(zadáno: 18.2.2020)
Šel jsem na tuto hru s nadšením a stejně tak i odcházel. Pěkně zpracované, zajímavé kostýmy i kouzla a výkony herců skvělé - především paní Remundová. Jediná výtka směřuje k části o budoucnosti, ta mě nijak extra neoslovila.
(zadáno: 24.10.2019)
Bezvadná komedie, nenudil jsem se a hru si užil. Dal bych 75 % a 5 % navíc za krásné přeřeknutí Aleše Hámy, kdy rozchechtal celé divadlo, včetně Nely Boudové. Hru můžu jen doporučit.
(zadáno: 20.9.2019)
Jedním slovem úžasný. Ten několika minutový potlesk si zmíněná herecká čtveřice po právu zasloužila. Opravdu smekám před jejich hereckými výkony.
(zadáno: 4.5.2019)
Krásně zazpívané, zahrané i zatančené a s velmi povedenou scénou. Muzikál jsem si náležitě užil, Lucka Bílá tomu prostě umí dodat tu svoji energii. Stejně tak Martin Písařík, který si občas do textu vložil něco svého a tím pobavil nejen publikum, ale i kolegy na jevišti. Supr představení, od začátku do konce.
(zadáno: 4.5.2019)
Musím smeknout před paní Bohdalovou, pro mne je to paní herečka a jen málo kdo se jí dokáže vyrovnat. Hru bych normálně ohodnotil 70 %, ale za její neskutečný výkon (nejen v této hře) dávám plných 100 %, protože si nic jiného nezaslouží.
(zadáno: 3.2.2019)
Perfektně zahrané, plné vtipných a komediálních prvků se zajímavým koncem. Velmi krásná podívaná, pro mne nejlepší výkon předvedla Ludmila Molínová, prostě co slovo, to perla. Vřele doporučuji.
(zadáno: 31.12.2018)
Příjemná rodinná show, pro děti i jejich rodiče. Velmi kladně hodnotím užití živých zvířat v pohádce a ztvárnění sovy Rozárky bylo naprosto povedené. Její taneční kreace ve vzduchu daly show úplně jiný rozměr. To samé kostýmy a dekorace byly taktéž povedené, nicméně obsahově to trošku drhlo. Častokrát nebylo slyšet, co říkají a nebo to zaniklo v hlaholu. Dal bych 60%, ale v tomto silvestrovském představení se odehrála ještě jedna velmi pěkná situace. Herec Lukáš Kofroň požádal představitelku Popelky Nikolu Ďuricovou o ruku, čímž si ode mne představení vysloužilo 70%.
(zadáno: 1.11.2018)
Provedení scény, zvukový doprovod a celkový vizuální pohled se velmi povedl. Zajímavě zpracované a nápadité, což se o obsahu hry moc říci nedá. Bylo několik momentů, kdy se člověk dost nudil anebo netušil, co se vlastně děje. Přišlo mi to celé jako na houpačce - jednou nahoře, jednou dole.
(zadáno: 25.9.2018)
Opravdu oddechová inscenace, nijak výrazně nepotěší, ale i neurazí. Nejlepší ze všech byla B. Mottlová, která tomu dávala alespoň trochu tvar. Kdyby se ubralo zbytečného a trapného přehrávání (hlavně E. Decastelo), bylo by to daleko lepší.
(zadáno: 6.5.2018)
Muzikál jsem si užil, pěkně zpracovaný, herecky i pěvecky. Donnu ztvárnila Machálková (pro mě nejlepší možnost z Donn, Šinkorovou a Antalovou jsem viděl v ukázkách zpívat a stačilo), dále Holišová, Foret, Langmajer, Vítek a skvělá Radka Fišarová. U Jitky Asterové se o zpěvu mluvit moc nedá, nicméně tvořila tu zábavnou část přestavení. Po celou dobu skvělé výkony tanečníků, za sebe spokojenost s celým muzikálem.
(zadáno: 6.5.2018)
Skvělá komedie, člověk se od srdce pořádně zasměje, vřele doporučuji.
(zadáno: 4.5.2018)
Trochu hůře se hodnotí, připadal jsem si jak na vlně - jednou super a pak moc ne. Nicméně klady převažují zápory a 10% za paní Gajerovou, proto 70%.
(zadáno: 4.5.2018)
Velmi pěkné představení, naprosto jsem si ho užil. Po dlouhé době jsem se upřímně zasmál. Viděl jsem film, takže jsem tušil, co mohu očekávat a holky nezklamaly.
(zadáno: 4.5.2018)
Skvělé výkony pana Lábuse a Dejdara, včetně Jany Synkové. Písně zajímavé, bohužel mnohdy naprosto neposlouchatelné (každý něco jiného a v jiném rytmu)
(zadáno: 4.5.2018)
Pěkné představení, u kterého se člověk nenudí a je velmi potěšen. Začátek trochu moc akční, především v podání Jany Synkové, která předváděla až lehce trapné kousky. Naštěstí to platilo tak pro prvních 5 minut a zbytek byl super, včetně dalších výkonů paní Synkové. No a Lábus s Dejdarem, co dodat.