Profil uživatele

Sidmax

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Landa: 19 % (12)
Jan Pařízek: 20 % (5)
Michal Novák: 20 % (6)
Pavel Širmer: 20 % (6)
Helena Grégrová: 24 % (5)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 18.2.2020)
Šel jsem na tuto hru s nadšením a stejně tak i odcházel. Pěkně zpracované, zajímavé kostýmy i kouzla a výkony herců skvělé - především paní Remundová. Jediná výtka směřuje k části o budoucnosti, ta mě nijak extra neoslovila.
(zadáno: 24.10.2019)
Bezvadná komedie, nenudil jsem se a hru si užil. Dal bych 75 % a 5 % navíc za krásné přeřeknutí Aleše Hámy, kdy rozchechtal celé divadlo, včetně Nely Boudové. Hru můžu jen doporučit.
(zadáno: 20.9.2019)
Jedním slovem úžasný. Ten několika minutový potlesk si zmíněná herecká čtveřice po právu zasloužila. Opravdu smekám před jejich hereckými výkony.
(zadáno: 4.5.2019)
Krásně zazpívané, zahrané i zatančené a s velmi povedenou scénou. Muzikál jsem si náležitě užil, Lucka Bílá tomu prostě umí dodat tu svoji energii. Stejně tak Martin Písařík, který si občas do textu vložil něco svého a tím pobavil nejen publikum, ale i kolegy na jevišti. Supr představení, od začátku do konce.
(zadáno: 4.5.2019)
Musím smeknout před paní Bohdalovou, pro mne je to paní herečka a jen málo kdo se jí dokáže vyrovnat. Hru bych normálně ohodnotil 70 %, ale za její neskutečný výkon (nejen v této hře) dávám plných 100 %, protože si nic jiného nezaslouží.
(zadáno: 3.2.2019)
Perfektně zahrané, plné vtipných a komediálních prvků se zajímavým koncem. Velmi krásná podívaná, pro mne nejlepší výkon předvedla Ludmila Molínová, prostě co slovo, to perla. Vřele doporučuji.
(zadáno: 31.12.2018)
Příjemná rodinná show, pro děti i jejich rodiče. Velmi kladně hodnotím užití živých zvířat v pohádce a ztvárnění sovy Rozárky bylo naprosto povedené. Její taneční kreace ve vzduchu daly show úplně jiný rozměr. To samé kostýmy a dekorace byly taktéž povedené, nicméně obsahově to trošku drhlo. Častokrát nebylo slyšet, co říkají a nebo to zaniklo v hlaholu. Dal bych 60%, ale v tomto silvestrovském představení se odehrála ještě jedna velmi pěkná situace. Herec Lukáš Kofroň požádal představitelku Popelky Nikolu Ďuricovou o ruku, čímž si ode mne představení vysloužilo 70%.
(zadáno: 1.11.2018)
Provedení scény, zvukový doprovod a celkový vizuální pohled se velmi povedl. Zajímavě zpracované a nápadité, což se o obsahu hry moc říci nedá. Bylo několik momentů, kdy se člověk dost nudil anebo netušil, co se vlastně děje. Přišlo mi to celé jako na houpačce - jednou nahoře, jednou dole.
(zadáno: 25.9.2018)
Opravdu oddechová inscenace, nijak výrazně nepotěší, ale i neurazí. Nejlepší ze všech byla B. Mottlová, která tomu dávala alespoň trochu tvar. Kdyby se ubralo zbytečného a trapného přehrávání (hlavně E. Decastelo), bylo by to daleko lepší.
(zadáno: 6.5.2018)
Muzikál jsem si užil, pěkně zpracovaný, herecky i pěvecky. Donnu ztvárnila Machálková (pro mě nejlepší možnost z Donn, Šinkorovou a Antalovou jsem viděl v ukázkách zpívat a stačilo), dále Holišová, Foret, Langmajer, Vítek a skvělá Radka Fišarová. U Jitky Asterové se o zpěvu mluvit moc nedá, nicméně tvořila tu zábavnou část přestavení. Po celou dobu skvělé výkony tanečníků, za sebe spokojenost s celým muzikálem.
(zadáno: 6.5.2018)
Skvělá komedie, člověk se od srdce pořádně zasměje, vřele doporučuji.
(zadáno: 4.5.2018)
Trochu hůře se hodnotí, připadal jsem si jak na vlně - jednou super a pak moc ne. Nicméně klady převažují zápory a 10% za paní Gajerovou, proto 70%.
(zadáno: 4.5.2018)
Velmi pěkné představení, naprosto jsem si ho užil. Po dlouhé době jsem se upřímně zasmál. Viděl jsem film, takže jsem tušil, co mohu očekávat a holky nezklamaly.
(zadáno: 4.5.2018)
Skvělé výkony pana Lábuse a Dejdara, včetně Jany Synkové. Písně zajímavé, bohužel mnohdy naprosto neposlouchatelné (každý něco jiného a v jiném rytmu)
(zadáno: 4.5.2018)
Pěkné představení, u kterého se člověk nenudí a je velmi potěšen. Začátek trochu moc akční, především v podání Jany Synkové, která předváděla až lehce trapné kousky. Naštěstí to platilo tak pro prvních 5 minut a zbytek byl super, včetně dalších výkonů paní Synkové. No a Lábus s Dejdarem, co dodat.