Premiéry
Zprávy
Kalendář premiér
Tipy redakce
Anketa 2022/23 - divácké hlasování
Anketa 2022/23 - redakční volba
Již 20 let s vámi!
Již 20 let s vámi!
Divadla
Menu
...Vaše online divadelní databáze...aktuálně evidujeme 11 013 herců...
Registrace
|
Zapomenuté jméno / heslo
Registrace
|
Zapomenuté jméno / heslo
PRAHA
3D Company
420PEOPLE
A studio Rubín
Alfred ve dvoře
Buchty a loutky
Cabaret Calembour
Činoherní klub
Cirk La Putyka
Dejvické divadlo
Depresivní děti touží po penězích
Divadelní spolek JEDL
Divadelní spolek Kašpar
Divadlo Archa
Divadlo Bez zábradlí
Divadlo BRAVO!
Divadlo Broadway
Divadlo D21
Divadlo DISK
Divadlo Gong
Divadlo Hybernia
Divadlo Kalich
Divadlo Kampa
Divadlo Letí
Divadlo Lucie Bílé
Divadlo MA
Divadlo Metro
Divadlo Minor
Divadlo Na Fidlovačce
Divadlo Na Jezerce
Divadlo Na Maninách
Divadlo na Vinohradech
Divadlo Na zábradlí
Divadlo NaHraně
Divadlo NoD
Divadlo Palace
Divadlo pod Palmovkou
Divadlo Radka Brzobohatého
Divadlo Semafor
Divadlo Spejbla a Hurvínka
Divadlo Ungelt
Divadlo v Celetné
Divadlo v Dlouhé
Divadlo v Řeznické
Divadlo Verze
Divadlo VILA Štvanice
Divadlo Viola
Divadlo Vosto5
Divadlo X10
Geisslers Hofcomoedianten
Goja Music Hall
Hudební divadlo Karlín
Jatka78
Komorní činohra
Komorní divadlo Kalich
La Fabrika
Letní scéna Harfa
Letní shakespearovské slavnosti
Masopust
MeetFactory
Městská divadla pražská
Národní divadlo
OLDstars
Palác Akropolis
Pomezí
PONEC - divadlo pro tanec
RockOpera Praha
Spitfire Company
SpoluHra
Studio ALTA
Studio DVA divadlo
Studio Hrdinů
Studio Ypsilon
Švandovo divadlo
Tygr v tísni
Venuše ve Švehlovce
Vršovické divadlo MANA
Vzlet
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
...další...
Divadelní loď Tajemství
Divadlo AHA!
Divadlo Apropo
Divadlo Aqualung
Divadlo Artur
Divadlo Bez Hranic
Divadlo bratří Formanů
Divadlo Debut
Divadlo Dobeška
Divadlo Františka Troníčka
Divadlo Horní Počernice
Divadlo Jana Kašky
Divadlo Kámen
Divadlo Karla Hackera
Divadlo Kolowrat
Divadlo kouzel
Divadlo Lávka
Divadlo Minaret
Divadlo Na Prádle
Divadlo Na Rejdišti
Divadlo Orfeus
Divadlo Radar
Divadlo Sklep
Divadlo U Hasičů
Divadlo U Valšů
Divadlo U22
DOX+
Jaroslav Dušek
Kongresové centrum
Letní scéna Grébovka
Letní scéna Musea Kampa
Malostranská beseda
Mime Prague
Petrohradská kolektiv z.s.
Pixa-pro
Prague Shakespeare Company
Říše loutek
Rock Café
Spielraum Kollektiv
Strašnické divadlo
Studio Citadela
Studio Damúza
Taneční studio Light
Vodárenská věž Letná
Werichova vila
BRNO
Co.Labs
Divadlo Bolka Polívky
Divadlo Feste
Divadlo Husa na provázku
Divadlo Polárka
Divadlo Radost
HaDivadlo
JAMU Brno
Městské divadlo Brno
Národní divadlo Brno
Terén
...další...
Bobycentrum
Cabaret des Péches
CED
Divadelní spolek Frída
Divadelní studio Paradox
Divadlo 3+KK
Divadlo Aldente
Divadlo Druhý Pád
Divadlo D’Epog
Divadlo Komediograf
Divadlo Koráb
Divadlo Líšeň
Divadlo MALÉhRY
Divadlo poq
Industra STAGE
Kam jdeš?
Malé Divadlo Komedie
Mikro-teatro
Spolek sešlých
StageArtCz
OSTRAVA
Divadlo loutek
Divadlo Mír
Divadlo Petra Bezruče
Komorní scéna Aréna
Národní divadlo moravskoslezské
Stará aréna
Studio G
...další...
Divadlo Koktejl
Komorní divadlo Arté
PLZEŇ
Divadelní léto pod plzeňským nebem
Divadlo Alfa
Divadlo Dialog
Divadlo J. K. Tyla Plzeň
Divadlo Pluto
Moving Station
ČESKÉ BUDĚJOVICE
Divadlo SUD
Hudební divadlo Ze:Mě
Jihočeské divadlo Č. Budějovice
Výměník1
ČESKÝ TĚŠÍN
Těšínské divadlo
HRADEC KRÁLOVÉ
Divadlo DNO
Divadlo Drak
Klicperovo divadlo Hradec Králové
CHEB
Západočeské divadlo v Chebu
JIHLAVA
DIOD Jihlava
Horácké divadlo Jihlava
KARLOVY VARY
Karlovarské městské divadlo
KLADNO
Městské divadlo Kladno
LIBEREC
Divadlo F. X. Šaldy Liberec
Naivní divadlo Liberec
LITVÍNOV
Docela velké divadlo
MALOVICE
Divadlo Continuo
Švestkový Dvůr
MLADÁ BOLESLAV
Městské divadlo Mladá Boleslav
MOST
Městské divadlo v Mostě
OLOMOUC
Divadlo na cucky
Divadlo Tramtarie
Moravské divadlo Olomouc
OPAVA
Slezské divadlo Opava
OSEČANY
Osečanské divadelní léto
PARDUBICE
Divadlo Exil
Východočeské divadlo Pardubice
PŘÍBRAM
Divadlo A. Dvořáka Příbram
ŠUMPERK
Divadlo Šumperk
TRUTNOV
UFFO
UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Slovácké divadlo Uherské Hradiště
ÚSTÍ NAD LABEM
Činoherní studio Ústí nad Labem
Kult
Severočeské divadlo
ZLÍN
Divadlo Mandragora
Divadlo Scéna
Malá scéna Zlín
Městské divadlo Zlín
Volné divadlo
...další z regionů...
Divadlo Dokola
Divadlo Karlštejn
Divadlo Malé Čarodějnice
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Hálkovo městské divadlo Nymburk
Městské divadlo Děčín
Městské divadlo Kolín
Vrchlického divadlo v Lounech
agenturní a zájezdová
agentura ADF
agentura Divinus
agentura Familie
agentura Harlekýn
agentura Point
Činoherní studio Bouře
Divadélko Romaneto
Divadelní společnost Háta
Divadelní společnost J.Dvořáka
Divadelní společnost J.Jurištové
Divadelní Uskupení F-M
Divadlo Adverte
Divadlo Pavla Trávníčka
Divadlo S.K.L.O.
Divadlo Titans
Divadlo U staré herečky
Fanny agentura
Fénix Film
Golden Archer Productions
GP-art
JT Promotion
Kulturní portál.cz
Next Picture
Nordproduction
ostatní činoherní produkce
ostatní muzikálové projekty
Pantheon production
ProART Company
SemTamFór
Sophia Art
VIP Art Company
ostatní soubory
+- VeDvou
11:55
AirGym Art Company
Alfréd&Doris
Averze_
bazmek entertainment
Boca Loca Lab
BodyVoiceBand
Bratři v tricku
Burki&com
Chemické divadlo
Činohra 16-20
Cirkus Mlejn
Cirkus TeTy
CO2kolektiv
Crossroads
Décalages
Dekkadancers
Divadelní společnost Fr. Kreuzmanna
Divadelní spolek Dotečky
Divadelní spolek Posun
Divadelní spolek Šprajc
Divadlo 100 opic
Divadlo Anfas
Divadlo Anička a letadýlko
Divadlo BlaMa
Divadlo Bufet
Divadlo Elf
Divadlo Hysterie
Divadlo Karma
Divadlo KoMa
Divadlo NAVĚTVI
Divadlo Neklid
Divadlo NeoM - Neomezené Možnosti
Divadlo oProti
Divadlo Pod kloboukem
Divadlo Pohádka Praha, z.s.
Divadlo Procity
Divadlo Projekt 2
Divadlo Puls
Divadlo RePublika
Divadlo Různých Jmen
Divadlo Spektákl
Divadlo Športniki
Divadlo Teenager
DOT504
Ductus Deferens
Farma v jeskyni
Handa Gote research & development
Holektiv
HUDILAS Production
Indigo Company
jednou, z.s.
Kočovné divadlo Ad Hoc
Kolonie, z.s.
Lachende Bestien
Lenka Vagnerová & Company
Lindo, hop!
LiStOVáNí
LokVar
Losers Cirque Company
Loutky bez hranic
M.B.A. Company
Maso krůtí
ME-SA
Mime Fatale
ProDivadlo
ProFitArt
Pulsar
Sacra Circus
Sektor pro hosty
Spolek LEK
Spolek Mezery
Spolek R312
Squadra Sua
STK Theatre Concept
Studio Rote
Tabula rasa
Tantehorse - physical mime theatre
Teatr Novogo Fronta
Teatritis
Temporary Collective
The Divadlo
tYhle
Ufftenživot
VerTeDance
vi.TVOR
Wariot Ideal
Ztracená existence
"dejavu"
art4rent, z.s.
Baráčnická rychta
Bouda ND
Branické divadlo
BuranTeatr
Café teatr Černá labuť
CD 2002
Díra na trhu
Divadélko Beze Jména
Divadelní společnost Ansámbl
Divadelní společnost On Stage!
Divadelní studio Továrna
Divadlo 6-16
Divadlo DÍVADLO
Divadlo Komedie
Divadlo Komorní Svět
Divadlo La'My
Divadlo Litera
Divadlo Milenium
Divadlo Na Perštýně
Divadlo Perštýn
Divadlo Ta Fantastika
Divadlo Terminus
Divadlo U stolu
Forum Karlín
Intimní divadlo Bláhové Dáši
Lyra Pragensis
Multižánrové centrum Cooltour
Nablízko
NaDřeň production
NANOHACH
Státní opera
Studio mladých
Studio Saint Germain
TEĎ! Divadlo
Veselé skoky
Zbrojovkapůl
aktuální festivaly
Zpět
Úvod
Aktuálně
Zprávy
Premiéry
Změny
Soutěž
Zaostřeno
Z tiskových konferencí
Rozhovory
Kalendář
Programový kalendář
Programy divadel
Kalendář hostovaček
Kalendář premiér
Kalendář akcí
Nakročeno k derniéře
Názory
Recenze
Blogy
Hodnocení
Tipy redakce
Ankety
Vítězové ankety
Anketa 2022/23 - redakce
Anketa 2022/23 - divácká
Anketa 2021/22 - redakce
Anketa 2021/22 - divácká
Anketa 2020/21 - redakce
Anketa 2020/21 - divácká
Anketa 2019 - redakce
Anketa 2019 - divácká
Anketa 2018 - redakce
Anketa 2018 - divácká
Anketa 2017
Anketa 2016
Anketa 2015
Anketa 2014
Anketa 2013
Starší ankety
Zpět
Úvod
Aktuálně
Zprávy
Premiéry
Změny
Soutěž
Zaostřeno
Z tiskových konferencí
Rozhovory
Kalendář
Programový kalendář
Programy divadel
Kalendář hostovaček
Kalendář premiér
Kalendář akcí
Nakročeno k derniéře
Názory
Recenze
Blogy
Hodnocení
Tipy redakce
Ankety
Vítězové ankety
Anketa 2022/23 - redakce
Anketa 2022/23 - divácká
Anketa 2021/22 - redakce
Anketa 2021/22 - divácká
Anketa 2020/21 - redakce
Anketa 2020/21 - divácká
Anketa 2019 - redakce
Anketa 2019 - divácká
Anketa 2018 - redakce
Anketa 2018 - divácká
Anketa 2017
Anketa 2016
Anketa 2015
Anketa 2014
Anketa 2013
Starší ankety
Rozšířené hledání inscenací
Slezské divadlo Opava
Umělci
Účinkující
jméno
inscenace
Tereza Bartošová
Babička drsňačka
*
|
Broučci
*
|
Carlovo opavské divertimento
|
Dámská šatna
|
Divotvorný hrnec
*
|
Dokonalá svatba
|
Hraběnka
*
|
Jako břitva
|
Noc na Karlštejně
*
|
Popelka
*
|
Revizor
*
Jan Bednář
Divotvorný hrnec
*
|
Mrazík
|
Polská krev
*
Oľga Bezačinská
Mrazík
*
|
Noc na Karlštejně
*
Denisa Bílá
Polská krev
*
Přemysl Bureš
Hraběnka
Barbora Čechová
Carlovo opavské divertimento
*
|
Polská krev
*
|
Země úsměvů
*
Roman Cimbál
Divotvorný hrnec
*
|
Mrazík
|
Noc na Karlštejně
|
Polská krev
*
|
Popelka
|
Za zvuků hudby
*
|
Země úsměvů
Radka Coufalová
Za zvuků hudby
*
Lucie Domesová
Revizor
*
Jakub Georgiev
Broučci
*
|
Cyrano z Bergeracu
|
Královna Koloběžka První
*
|
Revizor
*
|
Za dveřmi kanceláří
Veronika Prášil Gidová
Noc na Karlštejně
*
Lukáš Graca
Cyrano z Bergeracu
*
|
Země úsměvů
*
Radka Gregorová
Mrazík
Jiří Hába
Babička drsňačka
|
Carlovo opavské divertimento
|
Cyrano z Bergeracu
*
|
Dokonalá svatba
|
Hraběnka
|
Jako břitva
|
Ještě jednou, profesore
|
Královna Koloběžka První
*
|
Za zvuků hudby
*
Roman Harok
Divotvorný hrnec
*
|
Mrazík
*
|
Noc na Karlštejně
*
|
Polská krev
*
|
Za zvuků hudby
|
Země úsměvů
*
Jitka Havrlantová
Za zvuků hudby
*
Zuzana Holbeinová
Divotvorný hrnec
*
Šárka Hrbáčková
Popelka
*
Dalibor Hrda
Noc na Karlštejně
*
|
Polská krev
*
|
Popelka
*
Beáta Hrnčiříková
Královna Koloběžka První
*
Lenka Jakubcová
Popelka
*
Jana Jaržembovská
Za zvuků hudby
*
Anita Jirovská
Polská krev
*
Zdeněk Jorda
Noc na Karlštejně
*
|
Polská krev
*
|
Popelka
*
|
Země úsměvů
*
Soňa Jungová
Divotvorný hrnec
*
|
Za zvuků hudby
*
Klaudie Kaňová
Carlovo opavské divertimento
*
Ilona Kaplová-Tichá
Mrazík
*
|
Popelka
*
Zdeněk Kapl
Broučci
*
|
Divotvorný hrnec
*
|
Mrazík
*
|
Noc na Karlštejně
*
|
Polská krev
*
|
Popelka
*
|
Za zvuků hudby
*
|
Země úsměvů
*
Lucie Kašpárková
Země úsměvů
*
Tereza Kavecká
Divotvorný hrnec
*
|
Mrazík
*
|
Noc na Karlštejně
*
|
Polská krev
*
|
Popelka
*
|
Za zvuků hudby
*
|
Země úsměvů
*
Zdenka Kotková
Mrazík
*
|
Za zvuků hudby
*
Vojtěch Koubek
Divotvorný hrnec
*
|
Popelka
*
|
Za zvuků hudby
*
Ondřej Král
Cyrano z Bergeracu
*
Katarína Jorda Kramolišová
Mrazík
*
|
Noc na Karlštejně
*
|
Polská krev
*
|
Popelka
*
|
Za zvuků hudby
*
Soňa Křepelová
Babička drsňačka
*
|
Broučci
*
|
Cyrano z Bergeracu
*
|
Hraběnka
*
|
Jako břitva
*
|
Můj nejlepší kamarád
*
|
Revizor
*
|
Za dveřmi kanceláří
Michael Kubečka
Noc na Karlštejně
*
|
Polská krev
*
|
Země úsměvů
*
Marcela Kubínová
Mrazík
Andrej Kuľbaga
Mrazík
|
Noc na Karlštejně
*
|
Popelka
*
Ivana Lebedová
Babička drsňačka
|
Broučci
|
Carlovo opavské divertimento
|
Cyrano z Bergeracu
|
Dámská šatna
|
Dokonalá svatba
|
Jako břitva
|
Ještě jednou, profesore
|
Královna Koloběžka První
*
|
Mrazík
*
|
Revizor
*
|
Za dveřmi kanceláří
|
Za zvuků hudby
*
|
Země úsměvů
*
Lenka Liberdová
Popelka
*
|
Za zvuků hudby
*
Nevena Lilova
Popelka
*
Pavel Liška
Divotvorný hrnec
*
Peter Malý
Polská krev
*
Václav Marek
Popelka
*
Šárka Maršálová
Divotvorný hrnec
*
|
Mrazík
|
Noc na Karlštejně
*
|
Popelka
|
Za zvuků hudby
*
|
Země úsměvů
*
Rudolf Medňanský
Mrazík
*
|
Noc na Karlštejně
*
|
Popelka
*
Zdenka Mervová
Mrazík
*
|
Polská krev
*
|
Popelka
*
|
Země úsměvů
*
Petr Miller
Mrazík
*
|
Země úsměvů
*
Václav Morys
Noc na Karlštejně
*
Simona Mrázová
Mrazík
*
Sabina Muchová
Babička drsňačka
*
|
Broučci
*
|
Cyrano z Bergeracu
*
|
Jako břitva
|
Královna Koloběžka První
*
|
Můj nejlepší kamarád
|
Revizor
|
Za dveřmi kanceláří
Petr Murcek
Popelka
*
Petra Němcová
Za zvuků hudby
*
Vladimír Němec
Popelka
*
Juraj Nociar
Mrazík
*
|
Noc na Karlštejně
*
|
Polská krev
*
|
Země úsměvů
*
Libor Olma
Divotvorný hrnec
*
|
Mrazík
*
|
Noc na Karlštejně
*
|
Země úsměvů
*
Anna Ondáková
Mrazík
|
Za zvuků hudby
*
Kateřina Ostapenko
Carlovo opavské divertimento
*
Peter Paleček
Polská krev
*
|
Za zvuků hudby
*
Andrea Plachká
Mrazík
*
|
Popelka
*
|
Za zvuků hudby
*
Jiří Přibyl
Polská krev
*
Olga Procházková
Popelka
Štěpán Przezwiecki
Hraběnka
Ondřej Pupík
Divotvorný hrnec
*
Jakub Rousek
Země úsměvů
*
Dušan Růžička
Mrazík
*
Vít Šantora
Polská krev
*
Barbora Šebestíková
Ještě jednou, profesore
Jiří Sedláček
Divotvorný hrnec
*
Marek Sendecký
Cyrano z Bergeracu
*
Jiří Siuda
Mrazík
*
|
Popelka
*
Michael Skalický
Polská krev
*
Marcel Školout
Divotvorný hrnec
*
Roman Slovák
Broučci
*
Vlastimil Smolík
Popelka
*
René Šmotek
Cyrano z Bergeracu
|
Revizor
Anna Sokolová
Mrazík
|
Za zvuků hudby
*
Petra Španělová
Popelka
*
Kamila Srubková
Babička drsňačka
|
Broučci
|
Carlovo opavské divertimento
|
Černá komedie
|
Cyrano z Bergeracu
|
Dámská šatna
|
Hraběnka
|
Jako břitva
|
Ještě jednou, profesore
|
Mrazík
*
|
Popelka
*
|
Revizor
|
Za zvuků hudby
*
Michal Stalmach
Babička drsňačka
|
Broučci
*
|
Carlovo opavské divertimento
|
Černá komedie
|
Cyrano z Bergeracu
|
Hraběnka
|
Jako břitva
|
Ještě jednou, profesore
|
Revizor
*
|
Za zvuků hudby
*
Ludmila Štědrá
Země úsměvů
*
Martin Štolba
Země úsměvů
*
Jakub Stránský
Babička drsňačka
|
Broučci
*
|
Carlovo opavské divertimento
|
Černá komedie
|
Cyrano z Bergeracu
|
Divotvorný hrnec
*
|
Dokonalá svatba
|
Hraběnka
|
Jako břitva
|
Ještě jednou, profesore
|
Královna Koloběžka První
|
Můj nejlepší kamarád
|
Revizor
|
Za dveřmi kanceláří
|
Za zvuků hudby
*
Martin Šujan
Popelka
*
Martin Táborský
Broučci
|
Mrazík
*
|
Noc na Karlštejně
*
|
Popelka
*
Evžen Trupar
Divotvorný hrnec
*
|
Mrazík
*
|
Noc na Karlštejně
*
|
Popelka
|
Země úsměvů
David Ullrich
Mrazík
*
Nikola Uramová
Země úsměvů
*
Petr Urbánek
Polská krev
*
Martin Valouch
Babička drsňačka
|
Carlovo opavské divertimento
|
Černá komedie
|
Cyrano z Bergeracu
|
Hraběnka
|
Jako břitva
|
Ještě jednou, profesore
|
Královna Koloběžka První
|
Revizor
|
Ve smyčce
|
Za dveřmi kanceláří
|
Za zvuků hudby
*
Vendula Vaníčková
Carlovo opavské divertimento
*
Marta Vaňkátová
Mrazík
|
Popelka
*
Hana Vaňková
Babička drsňačka
|
Broučci
|
Cyrano z Bergeracu
|
Dámská šatna
|
Hraběnka
|
Jako břitva
|
Revizor
|
Ve smyčce
|
Za dveřmi kanceláří
Veronika Varšová
Divotvorný hrnec
*
|
Za zvuků hudby
*
Jaroslav Velička
Mrazík
|
Noc na Karlštejně
|
Popelka
|
Za zvuků hudby
*
Liana Vinklárková
Mrazík
|
Za zvuků hudby
*
Michal Pavel Vojta
Mrazík
*
|
Popelka
*
Richard Vokůrka
Carlovo opavské divertimento
|
Černá komedie
|
Divotvorný hrnec
*
|
Ještě jednou, profesore
Vladimíra Vokůrková
Babička drsňačka
*
|
Carlovo opavské divertimento
|
Černá komedie
|
Cyrano z Bergeracu
*
|
Dokonalá svatba
|
Jako břitva
*
|
Ještě jednou, profesore
|
Můj nejlepší kamarád
*
Daniel Volný
Babička drsňačka
|
Broučci
*
|
Carlovo opavské divertimento
|
Černá komedie
|
Cyrano z Bergeracu
|
Divotvorný hrnec
*
|
Hraběnka
|
Jako břitva
|
Královna Koloběžka První
|
Můj nejlepší kamarád
|
Noc na Karlštejně
*
|
Polská krev
*
|
Popelka
*
|
Revizor
|
Ve smyčce
|
Za dveřmi kanceláří
|
Za zvuků hudby
*
Alexandr Vovk
Polská krev
*
|
Popelka
*
Katarina Vovková
Popelka
*
Karolína Vyhlídal Hýsková
Jako břitva
Šárka Vykydalová
Broučci
*
Daniel Wariš
Mrazík
|
Popelka
*
Andrea Zatloukalová
Broučci
*
|
Carlovo opavské divertimento
|
Černá komedie
|
Cyrano z Bergeracu
*
|
Dokonalá svatba
|
Hraběnka
|
Jako břitva
|
Ještě jednou, profesore
|
Královna Koloběžka První
*
|
Můj nejlepší kamarád
|
Revizor
|
Za dveřmi kanceláří
Pavel Zavadil
Babička drsňačka
*
|
Broučci
*
|
Carlovo opavské divertimento
|
Cyrano z Bergeracu
|
Dokonalá svatba
|
Hraběnka
|
Jako břitva
|
Ještě jednou, profesore
|
Královna Koloběžka První
|
Popelka
*
|
Revizor
|
Za dveřmi kanceláří
Kostas Zerdaloglu
Babička drsňačka
*
|
Cyrano z Bergeracu
*
|
Za dveřmi kanceláří
* V inscenacích označených hvězdičkou vystupuje daný účinkující v alternaci.
Tvůrci
jméno
oblast
inscenace
Dominik Beneš
Režie
Polská krev
Mario Buzzi
Hudba
Hraběnka
Karel Čapek
Scéna
Černá komedie
|
Za dveřmi kanceláří
Jaroslav Daubrava
Scéna
Můj nejlepší kamarád
Miroslav Daubrava
Kostýmy
Můj nejlepší kamarád
Pavel Dominik
Překlad
Černá komedie
Martin Fahrner
Překlad
Za dveřmi kanceláří
Josef Fojta
Hudba
Revizor
Peter Gábor ml.
Hudba
Babička drsňačka
|
Jako břitva
Peter Gábor
Režie
Babička drsňačka
|
Jako břitva
Roman Groszmann
Režie
Texty písní
Broučci
|
Dámská šatna
Tomáš Hanák
Dirigent
Mrazík
|
Polská krev
Michal Hejmovský
Scéna
Výprava
Broučci
|
Carlovo opavské divertimento
|
Cyrano z Bergeracu
|
Dámská šatna
|
Dokonalá svatba
|
Ještě jednou, profesore
Dagmar Hlubková
Režie
Mrazík
|
Noc na Karlštejně
|
Popelka
|
Země úsměvů
Ema Javorová
Dirigent
Noc na Karlštejně
Alexander Jerie
Překlad
Můj nejlepší kamarád
Jiří Josek
Překlad
Za zvuků hudby
Karol Kevický
Dirigent
Země úsměvů
Václav Klemens
Režie
Hraběnka
Petr Kolínský
Výprava
Divotvorný hrnec
|
Za zvuků hudby
Tomáš Kuťák
Choreografie
Za zvuků hudby
Tomáš Kypta
Kostýmy
Carlovo opavské divertimento
|
Černá komedie
|
Cyrano z Bergeracu
|
Ještě jednou, profesore
|
Noc na Karlštejně
|
Za dveřmi kanceláří
|
Země úsměvů
Zdeněk Mahler
Překlad
Revizor
Alžběta Matoušková
Dramaturgie
Broučci
|
Carlovo opavské divertimento
|
Černá komedie
|
Cyrano z Bergeracu
|
Dámská šatna
|
Dokonalá svatba
|
Hraběnka
|
Jako břitva
|
Ještě jednou, profesore
|
Můj nejlepší kamarád
|
Revizor
|
Ve smyčce
|
Za dveřmi kanceláří
Roman Meluzín
Režie
Ještě jednou, profesore
Jaroslav Milfajt
Scéna
Noc na Karlštejně
|
Země úsměvů
Petr Miller
Choreografie
Popelka
Richard Mlynář
Hudba
Broučci
Petr Nůsek
Pohybová spolupráce
Cyrano z Bergeracu
Alice Olmová
Dramaturgie
Babička drsňačka
|
Královna Koloběžka První
Vlastimil Ondruška
Hudba
Popelka
Markéta Oslzlá-Sládečková
Kostýmy
Královna Koloběžka První
Magdaléna Paráčková-Teleky
Výprava
Revizor
Zdeněk Podskalský ml.
Úprava
Noc na Karlštejně
Jindřich Pokorný
Překlad
Cyrano z Bergeracu
Zuzana Přidalová
Výprava
Polská krev
Tomáš Rossi
Hudba
Královna Koloběžka První
Marta Roszkopfová
Výprava
Hraběnka
Jiří Sedláček
Překlad
Mrazík
Jiří Seydler
Režie
Carlovo opavské divertimento
|
Černá komedie
|
Cyrano z Bergeracu
|
Za dveřmi kanceláří
Alena Schäferová
Kostýmy
Babička drsňačka
|
Dokonalá svatba
|
Jako břitva
Jitka Sloupová
Překlad
Ve smyčce
Jiří Šlupka Svěrák
Hudba
Cyrano z Bergeracu
Jan Šotkovský
Překlad
Dokonalá svatba
Michal Spišák
Režie
Dokonalá svatba
|
Můj nejlepší kamarád
Vojtěch Spurný
Hudba
Carlovo opavské divertimento
Tomáš Stanček
Dirigent
Divotvorný hrnec
František Šterbák
Dirigent
Divotvorný hrnec
|
Za zvuků hudby
Roman Štolpa
Režie
Divotvorný hrnec
|
Za zvuků hudby
Jakub Stránský
Režie
Broučci
Petr Šumník
Dirigent
Polská krev
Michal Syrový
Scéna
Babička drsňačka
|
Jako břitva
Martin Tichý
Režie
Královna Koloběžka První
Ján Tomandl
Režie
Ve smyčce
Martin Tomsa
Choreografie
Pohybová spolupráce
Babička drsňačka
|
Královna Koloběžka První
|
Mrazík
|
Noc na Karlštejně
Alžbeta Vakulová
Výprava
Ve smyčce
Martin Víšek
Scéna
Mrazík
|
Popelka
Veronika Volhejnová
Překlad
Babička drsňačka
Jiří Voskovec
Překlad
Divotvorný hrnec
Jan Werich
Překlad
Divotvorný hrnec
Eliška Zapletalová
Kostýmy
Mrazík
|
Popelka
Michal Zetel
Režie
Revizor
Olga Ziębińska
Scéna
Královna Koloběžka První
Autoři
jméno
inscenace
Éric Assous
Můj nejlepší kamarád
Nikolaj Budaškin
Mrazík
Russel Crouse
Za zvuků hudby
Nealt Foster
Babička drsňačka
Norm Foster
Za dveřmi kanceláří
Nikolaj Vasiljevič Gogol
Revizor
Arnošt Goldflam
Dámská šatna
Hana Grigarcziková
Broučci
Oscar Hammerstein
Za zvuků hudby
Edgar Yip Harburg
Divotvorný hrnec
Robin Hawdon
Dokonalá svatba
Ludwig Herzer
Země úsměvů
Dagmar Hlubková
Popelka
Ivan Hubač
Hraběnka
Jiří Hubač
Hraběnka
Jan Karafiát
Broučci
Václav Klemens
Královna Koloběžka První
Eduard Krečmar
Noc na Karlštejně
Lenka Lagronová
Jako břitva
Burton Lane
Divotvorný hrnec
Franz Lehár
Země úsměvů
Howard Lindsay
Za zvuků hudby
Fritz Löhner
Země úsměvů
Matthew Lombardo
Ve smyčce
Hermína Motýlová
Mrazík
Oskar Nedbal
Polská krev
Vlastimil Ondruška
Popelka
Zdeněk Podskalský
Noc na Karlštejně
Antonín Procházka
Ještě jednou, profesore
Richard Rodgers
Za zvuků hudby
Edmond Rostand
Cyrano z Bergeracu
Fred Saidy
Divotvorný hrnec
Jiří Sedláček
Mrazík
Jiří Seydler
Carlovo opavské divertimento
Peter Shaffer
Černá komedie
Jiří Štaidl
Noc na Karlštejně
Leo Stein
Polská krev
Jakub Stránský
Broučci
Karel Svoboda
Noc na Karlštejně
Boris Urbánek
Mrazík
Tomáš Vůjtek
Popelka
David Walliams
Babička drsňačka
Jan Werich
Královna Koloběžka První
ePrivacy and GPDR Cookie Consent by
TermsFeed Generator