Slovácké divadlo Uherské Hradiště [OFF]

Čarodějnice v kuchyni

Premiéra: 16.10.2016
uváděno v restauraci Beef & Beer
Překlad: Martin Fahrner. Dramaturgie: Iva Šulajová. Výprava: Jitka Fleislebr. Hudba: Robin Schenk. Režie: Michal Skočovský.
Poslední uvedení: květen 2018.
Kanadská komorní komedie. Přivádí na jeviště, respektive do televizního studia, dvě dámy v nejlepším věku, dvě skvělé kuchařky a také slavné moderátorky oblíbených televizních kuchařských show. Problém je, že Isabel Lomaxová a Dolly Biddleová se už třicet let vroucně nenávidí, protože Larry Biddle s jednou z nich chodil, a tu druhou si vzal. A tak když se tyto dámy dostanou k sobě, neštítí se navzájem použít jakýchkoli odvetných prostředků...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Slovácké divadlo Uherské Hradiště
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
50 %
5021000
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Cechoslovak  50 %
15.2.2018 | 91 hodnocení
+ souhlasím
Chápu, co zde chtějí autorka a inscenátoři zesměšnit. Je to vtíravá popkultura a bezduché reality show. Herci by to ale nemuseli dělat tak urputně, komično je tu až příliš křečovité. Částečně se tu i počítá i s různými reakcemi diváků, přesto si myslím, že by inscenaci slušelo přesnější nastudování dialogů na úkor improvizace - předešlo by se tak častému přeříkávání, tzv. celebrity by mohly působit věrohodněji. 80 minut průměrné zábavy.
MartyCZE  50 %
4.5.2019 | 34 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.