Slovácké divadlo Uherské Hradiště [hlavní scéna]

Křídlo

Premiéra: 21.3.2009 | 1:30x
Dramaturgie: Hana Hložková. Scéna: David Bazika. Kostýmy: Marie Jirásková. Hudba: Pavel Helebrand. Režie: Radovan Lipus.
Metaforická hra současné české dramatičky. Vypovídá o lidech, kteří odcházejí z domova, aby našli sami sebe, ale nedojdou-li smíření s minulostí - a to na jakémkoliv místě, cítí se ve svých dospělých životech nenaplněni a nešťastni.


inscenace již byla stažena z repertoáru

Slovácké divadlo Uherské Hradiště
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
73 %
7331000
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Weika  50 %
30 hodnocení
+ souhlasím
Představení, které je založeno na momentálním rozpoložení jedné jediné osoby, by mohlo být věru zajímavá podívaná. Nevím, zda-li chtěla autorka na daný problém ještě více upozornit stále se opakujícími několika málo prvky, podle mého názoru však osmnáctkrát (či kolikrát) za hodinu říct slovo "holčička", či "nenarostla mi křídla" a jiné, volá po zoufalství. Byl to záměr? Je to docela dost možné. Já mu však nepřišla na chuť. 50 % dávám jen za krásný konec, který je pro mne jedinou dobrou vzpomínkou na toto představení. Vyjme!
Lampička  100 %
28 hodnocení
+ souhlasím
pokud jste citliví asi jako pařez, běžte rovnou na kaču. pokud trpíte alespoň jednou psychickou poruchou, nechte doma všechno, čím byste si mohli během představení ublížit.
všem ostatním přeju dostatek kapesníků (nebo si před představením nenápadně ukradněte toaletní papír), méně pařezoidní publikum, než jsem měla já, a? prostě si to užijte ? je to jedno z na-konci-se-nebudu-moct-ani-pohnout (případně nikdy-už-se-nebudu-moct-pohnout) a i-když-si-myslím-že-jsem-originální-stejně-se-to-nedá-slovy-popsat představení. mno nic, jdu výt.
Mrav  70 %
16.2.2011 | 45 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.