Slovácké divadlo Uherské Hradiště [hlavní scéna]

Perfect Days

Premiéra: 18.9.2021
Premiéra bez diváků v dubnu 2021. Předpremiéry od května 2021.
Překlad: David Drozd. Úprava: Alice Nellis, Ivana Slámová, Markéta Špetíková, Mikoláš Tyc. Dramaturgie: Markéta Špetíková. Scéna: Karel Čapek. Kostýmy: Aneta Grňáková. Hudba: Robin Schenk. Režie: Mikoláš Tyc.
Poslední uvedení: březen 2023.
Současná komedie skotské dramatičky o tom, že ke štěstí vedou klikaté cestičky. Bezdětná čtyřicátnice Barbs se skvěle rozjetou kariérou zjišťuje, že ji podnikání nenaplňuje tak jako dřív. Barbsina matka naopak lituje, že celý život svůj život obětovala dětem. Brendana přestává těšit střídání partnerů, zatímco Alice přehodnocuje, zda chce být i nadále dokonalou manželkou a matkou. Vstoupit jen tak do bot někoho jiného ovšem nejde a přijít na to, co nás dělá šťastnými, musíme každý sám...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Slovácké divadlo Uherské Hradiště
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
90 %
9031000
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Cechoslovak  80 %
18.1.2023 | 88 hodnocení
+ souhlasím
Začíná to jako nevinná komedie. Útlocitnější divák se může třeba i pohoršit nad nestandartními partnerskými a rodinnými vztahy postav. Smiřme se ale s tím, že dnešní svět je v tomto už takový, určitě je lepší než za časů bratří Mrštíků. Postupem času úsměv ustupuje a přichází držení palců postavám, aby se aspoň některé z nich dobraly životního štěstí. Happyend se nakonec dostaví, i když celkem nečekaný. Velká herecká příležitost pro Terezu Novotnou - a chytila ji za pačesy.
Kovex  90 %
14.4.2022 | 25 hodnocení
+ souhlasím
Zábavná, oddychová inscenace s výbornými hereckými výkony. Jedná se o mou první návštěvu Slováckého divadla, které mě tímto představením velmi potěšilo. Nezapomenutelný a excelentní byl výkon zejména Pavla Šupiny v roli Granta. Režie je skvělá, hra má svižné tempo a ani na chvíli nenudí. Příjemná a lehce sentimentální komedie. Díky za úžasný divadelní zážitek!
Confused_lady84  100 %
8.5.2022 | 25 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.