Profil uživatele

Kovex

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Lukáš Dubský: 12 % (5)
Jan Pařízek: 16 % (5)
Jiří Landa: 19 % (10)
Michal Novák: 19 % (7)
Helena Grégrová: 20 % (7)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 9.5.2022)
Skvělý výkon Martina Hoffmana, který do své role dává vše a pro mě je zcela uvěřitelný a ačkoliv byl zdravotně indisponován, tak předvedl famózní herecký výkon. První půlka má spád, je vtipná, druhá je trochu pomalejší. Živá interakce na jevišti s obecenstvem velmi vtahuje diváka doprostřed děje. Scéna je sice provedena minimalisticky, ale nádherné kostýmy krásně dokreslují představení. Díky za úžasný zážitek!
(zadáno: 14.4.2022)
Zábavná, oddychová inscenace s výbornými hereckými výkony. Jedná se o mou první návštěvu Slováckého divadla, které mě tímto představením velmi potěšilo. Nezapomenutelný a excelentní byl výkon zejména Pavla Šupiny v roli Granta. Režie je skvělá, hra má svižné tempo a ani na chvíli nenudí. Příjemná a lehce sentimentální komedie. Díky za úžasný divadelní zážitek!
(zadáno: 6.4.2022)
Pěkná inscenace v příjemném komorním prostředí menší scény. Výborné výkony obou hlavních charakterů. Oceňuji komediální výstupy nápadnic v roli Marie Vojtěchové, které neměly chybu a sebevražedné pokusy Marka Příkazkého, jeho herecký výkon celkově je perfektní. Hra však bohužel místy ztrácí atmosféru a sází spíše na skeče scén s vedlejšími postavami. Přítomnost lachtana ve hře jsem nepochopil.
(zadáno: 19.3.2022)
Musím říct, že jsem si divadelní zpracování tohoto formátu neuměl představit. Smekám ale úžasnému představení! Výborné režijní nápady, originální scénická výprava a velmi podmanivá hudba. Po herecké stránce se jedná o fantastický kolektivní výkon, který si zaslouží pozornost. Velmi mě zaujaly nádherné a precizně zpracované kostýmy, které hře vtisknou dobovou autentičnost. Zlínské divadlo dokázalo touto hrou skvěle navázat na dřívější Žítkovské bohyně či inscenace o osudech rodiny Baťů a prokázalo mimořádnou schopnost s těmito tématy pracovat. Díky všem tvůrcům a hercům za krásné představení.
(zadáno: 17.3.2022)
Velmi dobré herecké výkony. První polovina představení oproti té druhé bohužel po režijní stránce značně zaostává.
(zadáno: 11.3.2022)
Výborná komedie, která byla v podání zlínského divadla skvěle zpracovaná a zahraná. Je velmi zajímavé sledovat, že ač mají postavy předem dané své charaktery, během hry můžeme sledovat jejich vývoj. Jediné, co je inscenaci možno vytknou je pár hluchých míst a pauz v dynamice děje. Scéna byla originální s působivou atmosférou. Herecký výkon v podání Romany Julinové ztvárňující paní Roubíčkovou je naprosto geniální - holt stanovy jsou stanovy!
(zadáno: 7.3.2022)
Příjemná a oddychová komedie, která mě velmi bavila. Děj je jednoduchý a má svižné tempo, takže divák se ani na chvíli nenudí. Musím vyzdvihnout velice dobré herecké výkony, zejména výkon Vandy Hybnerové byl naprosto famózní. Role jí sedla a je tahounkou celého představení. Tuto komedii mohu rozhodně doporučit, jedná se o skvělý divadelní zážitek. Hra mě bavila od začátku do konce.
(zadáno: 26.2.2022)
Představení je bohužel velmi zdlouhavé, místy jsem až ztrácel pozornost v ději.
(zadáno: 12.2.2022)
Brilantní improvizace, velmi povedená komedie!
(zadáno: 30.1.2022)
(zadáno: 14.11.2021)
(zadáno: 14.11.2021)
(zadáno: 14.11.2021)
(zadáno: 14.11.2021)
(zadáno: 14.11.2021)
Hra se strefuje do současné politické scény, ovšem spousta vtipů je zde velmi jednorázových až plochých. I přesto, že tato satira působí zdlouhavě, obsahuje několik silných a působivých momentů. Co lze určitě vyzdvihnout, jsou bravurní herecké výkony všech protagonistů.
(zadáno: 14.11.2021)
Milé, oddychové přestavení se skvělou atmosférou letní scény.