StageArtCz

K-PAX, Svět podle Prota

Premiéra: 27.4.2015. Překlad: Philip Polívka. Scéna: Jaroslav Milfajt. Hudba: Jan Matásek. Choreografie: Hana Halberstadt. Režie: Petr Halberstadt.
2:20


Divadelní hra, která vznikla na základě literární předlohy téhož autora. Do moderní psychiatrické léčebny je přijat záhadný pacient, který o sobě tvrdí, že je mimozemšťan z planety K-PAX vzdálené od Země několik tisíc světelných let. Jeho pobyt na psychiatrii obrátí naruby životy nejen všech spolupacientů, ale i zdravotního personálu, včetně ošetřujícího lékaře, který se snaží odhalit pravou totožnost záhadného cizince...
StageArtCz
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
95 %
9521000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Annikka 90 %
(zadáno: 27.9.2020, počet hodnocení: 115)
přínosný / zajímavý komentář
95 %.
Svazák 100 %
(zadáno: 4.2.2020, počet hodnocení: 22)
přínosný / zajímavý komentář
Filmový K-PAX jsem viděl dvakrát a je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. A pak se stalo něco neočekávaného a neobvyklého. Toto divadelní představení jej předčilo a posunulo ještě o level výš. Objeví se slza štěstí, dojetí, ztotožnění a dokonce i smíchu. Doprovozeno navíc působivými vizuálními efekty v Brněnské hvězdárně. Děkuji za výjimečný zážitek, který ve mně ještě pár dní rezonuje.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.