Studio ALTA

Umělci

Účinkující

JménoInscenace
Helena AraujoLet Me Die in My Footsteps *
Sára ArnsteinováLoneliness and Stuff
Sebastián BelmarDuets
Jan BenešVšechno jsem viděla
Jan Beneš-McGadieVšechno jsem viděla
Sabina BočkováMedúza
Dora BouzkováVšechno jsem viděla
Viktorie BudínskáHodně malá čarodějnice
Michal CábVšechno jsem viděla
Evelína CaisováHodně malá čarodějnice*
Jan ČtvrtníkBratři | Hodně malá čarodějnice | Krabat
Helena ČtyrokáVšechno jsem viděla
Stano DobákDuets | Much More Than Nothing
Kateřina DvořákováBáby
Soňa FeriečíkováHra na budoucnost*
Soňa FerienčíkováAssemblage | Let Me Die in My Footsteps *
Johana FiřtováHodně malá čarodějnice
Petra FornayováHra na budoucnost
Vít GajdošBratři*
Ondřej GaluškaBratři
Rita GóbiKontrapunkt (Obrazy z říše pohybu)
Florent GolfierMedúza
Adam HanuljakHra na budoucnost
Karolína HejnováDuets | Let Me Die in My Footsteps * | Much More Than Nothing
Agáta HodkováHodně malá čarodějnice
Vanda HybnerováUhozené květinou
Lucie CharouzováBoxinbox
Barbora JanákováAssemblage
Markéta JandováOslava | Ve jménu KAR | Assemblage
Nathan JardinNothing Sad
Anne-Françoise JosephováBáby
Anežka KalivodováDie Rache
Lucia KašiarováEau de Vie | Uhozené květinou | Much More Than Nothing
Eliška KašparováKrabat
Veronika Kotlíková-KnytlováVšechno jsem viděla
Jana KozákováHodně malá čarodějnice
David KrálíkBratři | Hodně malá čarodějnice | Krabat
Anna KukuczkováOslava
Martina Hajdyla LacováDuets | Let Me Die in My Footsteps * | Much More Than Nothing
Barbora LátalováVšechno jsem viděla
Martin LerchBratři*
Pasi MäkeläDie Rache
Marek MenšíkMedúza | Two or Ten | Hodně malá čarodějnice*
Andrea MiltnerováKontrapunkt (Obrazy z říše pohybu)
Lenka NahodilováHodně malá čarodějnice* | Krabat*
Jana NovorytováBoxinbox
Natália OkolicsányiováHra na budoucnost*
Tereza OndrováBoys Who Like To Play With Dolls | Uhozené květinou | Much More Than Nothing | Nothing Sad
Jaroslav OndrušMedúza
Andrea OpavskáMuch More Than Nothing
Radim PeškaKrabat*
Gašper PianoLet Me Die in My Footsteps
Jazmína PiktorováAssemblage
Ekaterina PlechkovaAssemblage
Benjamin PohligLet Me Die in My Footsteps
Eva PriečkováAssemblage
Tomáš ProcházkaDie Rache
Daniel RačekOslava
Michaela RaisováBoxinbox
Hedvika ŘezáčováHodně malá čarodějnice
Matthew RogersMedúza | Nothing Sad
David RyskaHodně malá čarodějnice* | Krabat*
Peter ŠavelBoys Who Like To Play With Dolls | Eau de Vie | Much More Than Nothing
Jiří ŠimekLoneliness and Stuff
Ján ŠimkoHra na budoucnost
Tereza SolarováHodně malá čarodějnice*
Eva StaráBratři*
Markéta StránskáLeŤ
Dora Sulženko HoštováBratři*
Veronika ŠvábováDie Rache
Vojta ŠvejdaHodně malá čarodějnice | Krabat
Lea ŠvejdováHodně malá čarodějnice
Kristýna TäubelováVšechno jsem viděla
Anna TretiagováHodně malá čarodějnice* | Krabat*
Štěpán TretiagKrabat
Jitka TůmováVe jménu KAR
Sebastián VíchHodně malá čarodějnice | Krabat
Jaro ViňarskýMuch More Than Nothing
Radim VizváryUter Que / Jsem jeden i druhý
Michael VodenkaKrabat
Emma VorlováHodně malá čarodějnice
Tomáš VtípilEau de Vie
Roman ZotovBoxinbox

* V inscenacích označených hvězdičkou vystupuje daný účinkující v alternaci.

Tvůrci

JménoOblastInscenace
Stanislav AbrahámHudbaNothing Sad
Sára ArnsteinováChoreografieLoneliness and Stuff
Renata BártováChoreografieKrabat
Petr BoháčRežie | ScénaUter Que / Jsem jeden i druhý
Adriana ČernáVýpravaNothing Sad
Stano DobákChoreografieMuch More Than Nothing
Marek DoubravaHudbaHodně malá čarodějnice
Lucia Džubáková-ChuťkováHudbaHra na budoucnost
Mirka EliášováChoreografieBoxinbox
Petra FornayováRežieHra na budoucnost
Hana Foss MinaříkováHudbaAssemblage
Ondřej GaluškaHudbaBratři
Rita GóbiChoreografieKontrapunkt (Obrazy z říše pohybu)
Marie GourdainChoreografie | VýpravaKontrapunkt (Obrazy z říše pohybu) | Medúza
Iveta HaasováKostýmyHra na budoucnost
Jiří HajdylaDramaturgieAssemblage
Matouš HekelaHudbaUter Que / Jsem jeden i druhý
Jan HolečekHudba | VýpravaKrabat
Dora HoštováChoreografieBratři
Kateřina HouskováVýpravaHodně malá čarodějnice
Maja HriešikDramaturgieNothing Sad
Jiří JaklHudbaBoxinbox
Markéta JandováChoreografieVe jménu KAR
Nathan JardinChoreografieNothing Sad
Lucia KašiarováChoreografieEau de Vie
Jan KomárekLight designOslava
Jiří KonvalinkaHudbaUhozené květinou
Jan KratochvílHudbaLeŤ
Agnes KutasHudba | VýpravaKrabat
Martina Hajdyla LacováChoreografieAssemblage
Lucie MarkováKostýmyUter Que / Jsem jeden i druhý
Bio MashaKostýmyMuch More Than Nothing
Marek MenšíkChoreografie | RežieTwo or Ten
Andrea MiltnerováChoreografie | KostýmyKontrapunkt (Obrazy z říše pohybu) | Oslava
Tereza OndrováChoreografie | VýpravaBoys Who Like To Play With Dolls | Nothing Sad
Gašper PianoHudbaLet Me Die in My Footsteps
Matthew RogersChoreografieNothing Sad
David RyskaChoreografieHodně malá čarodějnice
Peter ŠavelChoreografie | VýpravaBoys Who Like To Play With Dolls | Eau de Vie | Much More Than Nothing
Zuzana ScerankováVýpravaAssemblage
Ivo SedláčekHudbaLoneliness and Stuff
Jiří ŠimekChoreografieLoneliness and Stuff
Kateřina SoukupováVýpravaVe jménu KAR
Martin ŠpetlíkScénaUter Que / Jsem jeden i druhý
Dragan StojčevskiHudba | VýpravaKrabat
Markéta StránskáChoreografieLeŤ
Peter ŠulejDramaturgieHra na budoucnost
Vojta ŠvejdaRežieHodně malá čarodějnice
Lea ŠvejdováChoreografieHodně malá čarodějnice
Petra TejnorováRežieUhozené květinou | Nothing Sad
Lenka TretiagováLoutky | Režie | VýpravaBratři | Hodně malá čarodějnice | Krabat
Marta TrpišovskáChoreografieKrabat
Hana TurečkováChoreografieMedúza
Monika UrbáškováVýpravaLeŤ
Sebastián VíchVýpravaHodně malá čarodějnice
Jaro ViňarskýChoreografieUhozené květinou
Žaneta VítováHudbaAssemblage
Radim VizváryChoreografieUter Que / Jsem jeden i druhý
Tomáš VtípilHudbaEau de Vie
Aliaksandr YasinskiHudbaVe jménu KAR
Tomáš ŽižkaHudba | VýpravaKrabat

Autoři