Těšínské divadlo

Láska, sex a finančák

Premiéra: 16.10.2021
Překlad: Martin Fahrner. Dramaturgie: Alice Olmová. Scéna: Michal Syrový. Kostýmy: Alena Schäferová. Režie: Peter Gábor.
Poslední uvedení: červen 2022.
Brilantní komedie plná nedorozumění, humorných záměn i dramatických zvratů se zábavnou pointou. Leslie a John jsou nejlepší kamarádi a mají toho hodně společného. Ale přebrat nejlepšímu kamarádovi slečnu může být trochu problém. Ovšem ještě větší problém je, když se ohlásí kontrola z finančního úřadu a ukáže se, že John chtěl ušetřit na daních a léta uváděl Leslieho v daňovém přiznání jako svou manželku. A proč ne, vždyť Leslie je jméno jak pro muže, tak pro ženu. Aby se na podvod nepřišlo, napadne Johna spásná myšlenka. Jediné řešení je převléknout Leslieho do ženských šatů...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Těšínské divadlo
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
75 %
7521000
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Elisa  70 %
6.6.2022 | 15 hodnocení
+ souhlasím
Pokud očekáváte nenáročnou komedii, určitě se dobře pobavíte. Všichni herci ztvárňovali své postavy skvěle, děj ubíhal adekvátně. Na inscenaci není nic, co by mi vadilo.
Fedorocko  80 %
30.3.2022 | 688 hodnocení
+ souhlasím
Zdařilá komedie s příjemnými herci,nic náročného,odpočinková pohoda.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.