Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 1. února 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Dejvické divadlo Brian   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Mauglí10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5]Dechovka   Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 620:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Další roky ve stejnou dobu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21Jak se dělá masopust18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Podivný případ se psem   Změna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Podivný případ se psem20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Hrabě 2.15: Bez dechu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Robin Hood   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Anežka chce tančit18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [LiStOVáNí]A taková to byla láska20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Evergreen19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí AnderSen19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Zamilovaný Shakespeare10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [Lenka Vagnerová & Company]La Loba20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Cyrano19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRozpravy Milana Heina   hosté: Marek Němec, Monika Švábová14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Východočeské divadlo Pardubice, Pardubice]Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Pardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]D1W1   veřejná zkouška10:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Heda Gablerová   derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Dechovka   Sokolovna Řepy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Next Picture]Bláznivý Petříček19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]O medvědovi, který plul na kře19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!   Představení pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]August August, august19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Top Dogs19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cocktail 012 – The Best of20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTASatori Ženy kostry   Kateřina Eva Lanči19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Líbánky na Jadranu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Řemeslníci   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl]Uražení a ponížení   Pozor! Hrajeme od 19:30.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo  19:30
Brian   vyprodáno
Divadlo AHA!  10:00
Mauglí
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5] 20:00
Dechovka   Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Další roky ve stejnou dobu
Divadlo D21 18:00
Jak se dělá masopust
Divadlo Kalich  19:00
Podivný případ se psem   Změna
Divadlo Kalich  20:00
Podivný případ se psem
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Hrabě 2.15: Bez dechu
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Robin Hood   pro školy
Divadlo Minor [Malá scéna] 18:00
Anežka chce tančit
Divadlo Minor [LiStOVáNí] 20:30
A taková to byla láska
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Evergreen
Divadlo Na zábradlí  19:00
AnderSen
Divadlo pod Palmovkou  10:00
Zamilovaný Shakespeare
Divadlo Ponec [Lenka Vagnerová & Company] 20:00
La Loba
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Cyrano
Divadlo Ungelt 14:00
Rozpravy Milana Heina   hosté: Marek Němec, Monika Švábová
Divadlo Ungelt [Východočeské divadlo Pardubice, Pardubice] 19:00
Deštivé dny
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 10:15
D1W1   veřejná zkouška
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadlo v Dlouhé  19:00
Heda Gablerová   derniéra
Divadlo Vosto5  20:00
Dechovka   Sokolovna Řepy
La Fabrika [Next Picture] 19:30
Bláznivý Petříček
La Fabrika [Studio 1] 19:30
O medvědovi, který plul na kře
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Čapek  náš tip!   Představení pro školy
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
August August, august
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Top Dogs
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cocktail 012 – The Best of
Studio ALTA 19:30
Satori Ženy kostry   Kateřina Eva Lanči
Studio DVA divadlo  19:00
Líbánky na Jadranu
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy
Švandovo divadlo  19:00
Řemeslníci   Anglické titulky
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl] 19:30
Uražení a ponížení   Pozor! Hrajeme od 19:30.

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo