Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 1. března 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - MŠ Charlese de Gaula]Tři malá prasátka09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubKati19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaTaneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / JARO 2018   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaTaneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / JARO 2018   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab15:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaFyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / JARO 2018   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
Dechovka   Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 620:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíJistě, pane premiére!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [18.00]Fimfárum (Až opadá listí z dubu)18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Thunder. Enter the three witches.   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]O pejskovi a kočičce10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo BlaMa
Rocker a dvě staré dámy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíVelvet Havel  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDMěsíční sonáta č. 1119:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalacePrachy!!!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouKrálova řeč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforKytice19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Punk Rock19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéOblomov19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaSváteční Shakespearova pošta20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Dechovka   Sokolovna Řepy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Bekkrell efekt - Groupe Bekkrell19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: agentura ADF
Návštěvy u pana Greena19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Teror   Na toto představení je možné zakoupení vstupenek na jeviště.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Nová Atlantida   1. premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVěra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůSkugga Baldur20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonPánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloProměna   Derniéra; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Synáčci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaAkt19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Charlese de Gaula] 09:30
Tři malá prasátka
Činoherní klub  19:30
Kati
Divadlo Archa 14:00
Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / JARO 2018   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab
Divadlo Archa 15:15
Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / JARO 2018   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab
Divadlo Archa 17:30
Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / JARO 2018   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
 20:00
Dechovka   Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Jistě, pane premiére!
Divadlo D21 [18.00] 18:00
Fimfárum (Až opadá listí z dubu)
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Thunder. Enter the three witches.   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo BlaMa
 19:30
Rocker a dvě staré dámy
Divadlo Na zábradlí  19:00
Velvet Havel  náš tip!
Divadlo NoD  19:30
Měsíční sonáta č. 11
Divadlo Palace  19:00
Prachy!!!
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Králova řeč
Divadlo Semafor  19:00
Kytice
Divadlo U22  19:30
Punk Rock
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadlo v Dlouhé  19:00
Oblomov
Divadlo Viola  20:00
Sváteční Shakespearova pošta
Divadlo Vosto5  20:00
Dechovka   Sokolovna Řepy
Jatka78 19:30
Bekkrell efekt - Groupe Bekkrell
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: agentura ADF
 19:00
Návštěvy u pana Greena
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Teror   Na toto představení je možné zakoupení vstupenek na jeviště.
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Nová Atlantida   1. premiéra
Studio DVA divadlo  19:00
Věra
Studio Hrdinů  20:00
Skugga Baldur
Studio Ypsilon  19:30
Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Proměna   Derniéra; vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Synáčci
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Akt

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo