Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 27. března 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín [Studio Rote]Královna duchů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [Ufftenživot]Keep Calm20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Koloděje]Tři malá prasátka09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubCommedia a la carte - Divadelní klub Jirásek, Česká Lípa   cyklus Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Dabing Street   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Sluha dvou pánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Bez roucha aneb Ještě jednou zezadu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]49 barů   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Dvě noci na Karlštejně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Hrabě 2.15: Bez dechu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraO Kačence a raráškovi   Divadlo Láryfáry09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraO Kačence a raráškovi   Divadlo Láryfáry10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Tajemná záře nad Vilou20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Zahrada   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorDo velké krajiny Dudédu a Kam zmizela Rebarbora   Dismanův rozhlasový dětský soubor18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Jalový je výklad dějin, bez mé vlastní osoby...00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Miluju tě, ale...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Indigo Company]Jak je důležité býti (s) Filipem15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Indigo Company]Jak je důležité býti (s) Filipem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Dotěrnosti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22 [LiStOVáNí]Co by můj syn měl vědět o světě20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Dusíkovo divadlo v Čáslavi, Čáslav]4000 dnů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Detektor lži11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Detektor lži19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Mnoho povyku pro nic   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Poslední sezení u doktora Freuda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Kolaps   with english subtitles19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Kolaps   with english subtitles19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [11:55]Pravda o 17/1119:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]UP´END´DOWN19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!   Představení pro Klub mladých diváků15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Lorca † Bernarda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [Taneční studio Light]Putování ve větvích   hrajeme školám10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Werichova vila na Kampě]Golem10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vše o mužích19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Babička se vrací čili Dichtung und Wahrheit19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Cry Baby Cry  náš tip!   Nová Paka; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKoncert Idy Kelarové, Čhavorenge a hudebníků České filharmonie   Koncert; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]Tajemná záře nad Vilou20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Jméno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín [Studio Rote] 19:30
Královna duchů
Alfred ve dvoře [Ufftenživot] 20:00
Keep Calm
Buchty a loutky [Praha - MŠ Koloděje] 09:30
Tři malá prasátka
Činoherní klub 19:30
Commedia a la carte - Divadelní klub Jirásek, Česká Lípa   cyklus Činoherní klub uvádí
Dejvické divadlo  19:30
Dabing Street   vyprodáno
Divadlo AHA!  10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Bez Hranic  19:30
Sluha dvou pánů
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Bez roucha aneb Ještě jednou zezadu
Divadlo Disk [DISK] 19:30
49 barů   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Kalich  19:00
Dvě noci na Karlštejně
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Hrabě 2.15: Bez dechu
Divadlo Karla Hackera 09:00
O Kačence a raráškovi   Divadlo Láryfáry
Divadlo Karla Hackera 10:30
O Kačence a raráškovi   Divadlo Láryfáry
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Tajemná záře nad Vilou
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Zahrada   pro školy
Divadlo Minor 18:00
Do velké krajiny Dudédu a Kam zmizela Rebarbora   Dismanův rozhlasový dětský soubor
Divadlo Orfeus  00:00
Jalový je výklad dějin, bez mé vlastní osoby...
Divadlo Palace  19:00
Miluju tě, ale...
Divadlo pod Palmovkou [Indigo Company] 15:00
Jak je důležité býti (s) Filipem
Divadlo pod Palmovkou [Indigo Company] 19:00
Jak je důležité býti (s) Filipem
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
Dotěrnosti
Divadlo U22 [LiStOVáNí] 20:00
Co by můj syn měl vědět o světě
Divadlo Ungelt [Dusíkovo divadlo v Čáslavi, Čáslav] 19:00
4000 dnů
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 11:00
Detektor lži
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Detektor lži
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Mnoho povyku pro nic   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Poslední sezení u doktora Freuda
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Kolaps   with english subtitles
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Kolaps   with english subtitles
Experimentální prostor NoD [11:55] 19:30
Pravda o 17/11
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
UP´END´DOWN
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 15:00
Čapek  náš tip!   Představení pro Klub mladých diváků
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!
Městská divadla pražská 21:20
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí
Pidivadlo  19:00
Lorca † Bernarda
Studio ALTA [Taneční studio Light] 10:00
Putování ve větvích   hrajeme školám
Studio Damúza [Werichova vila na Kampě] 10:00
Golem
Studio DVA divadlo  19:00
Vše o mužích
Studio Ypsilon  19:30
Babička se vrací čili Dichtung und Wahrheit
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Nová Paka; Zájezd
Švandovo divadlo 19:00
Koncert Idy Kelarové, Čhavorenge a hudebníků České filharmonie   Koncert; vyprodáno
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:00
Tajemná záře nad Vilou
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 19:30
Jméno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo