Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 29. března 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [Ufftenživot]Keep Calm20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Černý med19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicPoločas nápadu: Improvizační zápas s týmem VIP19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Art19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Choroby mládí   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Bez předsudků19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaJaroslav Dušek a Pavel Steidl: Galantní večer19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Nebojsa18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Kravinec uprostřed cesty00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Můj romantický příběh   NÁHRADA ZA DOPOLEDNÍ PŘEDSTAVENÍ VIŠŇOVÉHO SADU10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Něco za něco   anglické titulky / english subtitles19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecNE/PŘE/KONAT   Pop Balet19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Puls [Rock café]Rozlučka 219:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Cyrano19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekStand-up show   Čermák a Staněk Comedy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Život podle Jonesových19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Leni19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]UP´END´DOWN19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Evžen Oněgin19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Filmová a divadelní agentura]Ředitelská lóže19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Manon Lescaut19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera Praha Vymítač19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Misery   premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Vratká prkna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Next Picture]Lordi /The Lords/  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Řemeslníci   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [Ufftenživot] 20:00
Keep Calm
Činoherní klub  19:30
Černý med
Divadlo Bez Hranic 19:30
Poločas nápadu: Improvizační zápas s týmem VIP
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Art
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Choroby mládí   Činohra
Divadlo Kalich  19:00
Bez předsudků
Divadlo Kampa 19:30
Jaroslav Dušek a Pavel Steidl: Galantní večer
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
Nebojsa
Divadlo Orfeus  00:00
Kravinec uprostřed cesty
Divadlo pod Palmovkou  10:00
Můj romantický příběh   NÁHRADA ZA DOPOLEDNÍ PŘEDSTAVENÍ VIŠŇOVÉHO SADU
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Něco za něco   anglické titulky / english subtitles
Divadlo Ponec 19:00
NE/PŘE/KONAT   Pop Balet
Divadlo Puls [Rock café] 19:30
Rozlučka 2
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Cyrano
Divadlo Troníček 20:00
Stand-up show   Čermák a Staněk Comedy
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesových
Divadlo v Dlouhé  19:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Leni
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
UP´END´DOWN
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Evžen Oněgin
Městská divadla pražská [Filmová a divadelní agentura] 19:00
Ředitelská lóže
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
Národní divadlo  19:00
Manon Lescaut
RockOpera Praha  19:00
Vymítač
Studio DVA divadlo  19:00
Misery   premiéra
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Vratká prkna
Švandovo divadlo [Next Picture] 19:00
Lordi /The Lords/  náš tip!
Švandovo divadlo  19:00
Řemeslníci   Anglické titulky

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo