Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 25. března 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínMoje malá úchylka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - KD Mlejn]Zlatá husa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBedřich Smetana / The Greatest Hits - Divadelní spolek Krakonoš, Vysoké nad Jizerou   cyklus Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloDealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Koula
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
Ucho19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
Ať žijí duchové10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
Ať žijí duchové12:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíMnoho povyku pro nic16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo BroadwayKleopatra15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Malá mořská víla16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Choroby mládí   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka TroníčkaHodný pan doktor   KVK19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongZdeněk Izer a autokolektiv16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichŽena za pultem 2: Pult osobnosti13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBožská Sarah19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrOheň na hoře16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraO Karkulce - Kašpárek, Mladá Boleslav   43. festival pražských a středočeských amatérských loutkářů14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraKašpárek a čerti - Loutkářský spolek Před Branou, Rakovník; Paní Láryfáry - Rodinné divadlo Na Radosti, Praha   43. festival pražských a středočeských amatérských loutkářů16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Ucho19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíMasopust - MasoX - Hudební vývar z deseti let Masopustu!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Chlap na zabití19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforKytice16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltExpres na západ
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [hosté]Táta19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [Strašnické divadlo]Až na dřeň
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [Waldesovo muzeum]Patent na oko19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
La Putyka
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáSmejko a Tanculienka   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáSmejko a Tanculienka   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: Divadelní spolek Frída
Rapper19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
Momotaró16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták   Představení s anglickými titulky
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová
18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Na moři, zírám nahoru20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]To všechno ona
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Helena Grégrová
20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
Až na dřeň
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Knihkupectví Fryč, Liberec]Dešťová víla16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Nová scéna]Momotaró16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloKlára a Bára19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonVarieté Freda A. aneb Chytání větru19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Venuše ve ŠvehlovceNaši furianti Battle!   Depresivní děti touží po penězích versus spolek VICENA z Ústí nad Orlicí17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceAteliér ilustrace11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAIndiáni ze šuplíku   Divadlo Láryfáry17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaVražda v salónním coupé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Moje malá úchylka
Buchty a loutky [Praha - KD Mlejn] 15:00
Zlatá husa
Činoherní klub 19:30
Bedřich Smetana / The Greatest Hits - Divadelní spolek Krakonoš, Vysoké nad Jizerou   cyklus Činoherní klub uvádí
Dejvické divadlo  19:30
Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jiří Koula
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
 19:30
Ucho{}
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
 10:30
Ať žijí duchové{}
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
 12:45
Ať žijí duchové{}
Divadlo Bez zábradlí  16:00
Mnoho povyku pro nic
Divadlo Broadway  15:00
Kleopatra
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Malá mořská víla
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Choroby mládí   Činohra
Divadlo Františka Troníčka 19:00
Hodný pan doktor   KVK
Divadlo Gong 16:00
Zdeněk Izer a autokolektiv
Divadlo Kalich  13:30
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Kalich  19:00
Božská Sarah
Divadlo Cylindr  16:00
Oheň na hoře
Divadlo Karla Hackera 14:00
O Karkulce - Kašpárek, Mladá Boleslav   43. festival pražských a středočeských amatérských loutkářů
Divadlo Karla Hackera 16:00
Kašpárek a čerti - Loutkářský spolek Před Branou, Rakovník; Paní Láryfáry - Rodinné divadlo Na Radosti, Praha   43. festival pražských a středočeských amatérských loutkářů
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Ucho
Divadlo Na zábradlí 19:00
Masopust - MasoX - Hudební vývar z deseti let Masopustu!
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Chlap na zabití{}
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
Karneval zvířat
Divadlo Semafor  16:00
Kytice
Divadlo Ungelt  19:00
Expres na západ
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo v Celetné [hosté] 19:30
Táta
Divadlo X10 [Strašnické divadlo] 17:00
Až na dřeň
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo X10 [Waldesovo muzeum] 19:30
Patent na oko
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
La Putyka{
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer}
Městská divadla pražská 10:30
Smejko a Tanculienka   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora
Městská divadla pražská 15:00
Smejko a Tanculienka   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: Divadelní spolek Frída
 19:00
Rapper{}
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
 16:00
Momotaró{}
Národní divadlo 17:00
Videowalk Play Maeterlinck
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 18:00
Modrý pták   Představení s anglickými titulky
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Na moři, zírám nahoru
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
To všechno ona
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Helena Grégrová
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
 17:00
Až na dřeň{
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec}
Studio Damúza [Knihkupectví Fryč, Liberec] 16:00
Dešťová víla
Studio Damúza [Nová scéna] 16:00
Momotaró
Studio DVA divadlo  19:00
Klára a Bára
Studio Ypsilon  19:30
Varieté Freda A. aneb Chytání větru
Venuše ve Švehlovce 17:30
Naši furianti Battle!   Depresivní děti touží po penězích versus spolek VICENA z Ústí nad Orlicí
VILA Štvanice 11:00
Ateliér ilustrace
Vršovické divadlo MANA 17:00
Indiáni ze šuplíku   Divadlo Láryfáry
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Vražda v salónním coupé

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo