Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 9. března 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínZvrhlá Margaret19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Sůl nad zlato17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubTramvaj do stanice Touha  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Malá čarodějnice10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíPříhody včelích medvídků   Divadlo Krapet15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíKdes to byl(a) v noci?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Svatojánská noc   PREMIÉRA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskAutorská tvorba nablízko10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka TroníčkaAž uslyšíš moře   Divadlo ve Věži19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Malá čarodějnice10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: Intimní divadlo Bláhové Dáši
Monology vagíny19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichTajemství19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Čtyřhra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPosedlost19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDOsamělost komiksových hrdinů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
Hvězdné manýry19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouDon Juan19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSkořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Sirotci  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéSouborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéPoslední sezení u doktora Freuda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaŽena z Korinta   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Operace: Levý hák   Stirling Theatre, Innaloo (Perth)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [malá scéna]Chyba19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Idiot   VEŘEJNÁ GENERÁLKA11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPomezí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAALTA by Cooltour19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVše o mužích19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůMlčky křičet20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Sůl nad zlato   Pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Synáčci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Litovel / Městský klub]České nebe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Zvrhlá Margaret
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Sůl nad zlato
Činoherní klub  19:00
Tramvaj do stanice Touha  náš tip!
Divadlo AHA!  10:00
Malá čarodějnice
Divadlo Bez zábradlí 15:30
Příhody včelích medvídků   Divadlo Krapet
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Kdes to byl(a) v noci?
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Svatojánská noc   PREMIÉRA
Divadlo Disk 10:30
Autorská tvorba nablízko
Divadlo Františka Troníčka 19:30
Až uslyšíš moře   Divadlo ve Věži
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Malá čarodějnice
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: Intimní divadlo Bláhové Dáši
 19:30
Monology vagíny
Divadlo Kalich  19:00
Tajemství
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Čtyřhra
Divadlo Na zábradlí  19:00
Posedlost
Divadlo NoD  19:30
Osamělost komiksových hrdinů
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Hvězdné manýry
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Don Juan
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Sirotci  náš tip!
Divadlo v Dlouhé  19:00
Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Poslední sezení u doktora Freuda
Divadlo Viola  20:00
Žena z Korinta   VYPRODÁNO
Divadlo Vosto5  19:00
Operace: Levý hák   Stirling Theatre, Innaloo (Perth)
Jatka78 [malá scéna] 19:30
Chyba
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 11:00
Idiot   VEŘEJNÁ GENERÁLKA
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!
Pomezí  19:00
Pomezí
Studio ALTA 19:30
ALTA by Cooltour
Studio DVA divadlo  19:00
Vše o mužích
Studio Hrdinů  20:00
Mlčky křičet
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Sůl nad zlato   Pro děti
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Synáčci
Divadlo Járy Cimrmana [Litovel / Městský klub] 19:00
České nebe

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo