Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 11. března 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínZvrhlá Margaret19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby]Sůl nad zlato16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubMaska a tvář  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicČarodějnice v kuchyni19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíPat a Mat jedou na dovolenou   Divadlo pohádek11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíBlbec k večeři16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíBlbec k večeři19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskAutorská tvorba nablízko11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Thunder. Enter the three witches.   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [neváhej / Učebna K107 (1. patro)]Zářez   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskDISK_USE20:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichŽena za pultem 2: Pult osobnosti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichŽena za pultem 2: Pult osobnosti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDědeček Oge16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaMalá vizita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraFerda Mravenec a jeho trampoty   Loutkové divadlo Jiskra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Deník zloděje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Caveman17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC]Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSmrt a dívka  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
D1W120:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Bratři v tricku
Funus19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryMalina20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Divadlo Ungelt
Deštivé dny   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mlynářova opička14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Podivuhodné cesty Julese Verna17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Bazén (bez vody)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadloRajský ostrov   Divadlo Kukadlo; pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Hrdinů
hostuje: Tygr v tísni
Morčata20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloPovídej   Pro děti; Dětské divadelní studio15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Morčata20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaZáskok19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Zvrhlá Margaret
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby] 16:00
Sůl nad zlato
Činoherní klub  19:30
Maska a tvář  náš tip!
Divadlo Bez Hranic  19:30
Čarodějnice v kuchyni
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Pat a Mat jedou na dovolenou   Divadlo pohádek
Divadlo Bez zábradlí  16:00
Blbec k večeři
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Blbec k večeři
Divadlo Disk 11:00
Autorská tvorba nablízko
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Thunder. Enter the three witches.   Alterna
Divadlo Disk [neváhej / Učebna K107 (1. patro)] 19:30
Zářez   Činohra
Divadlo Disk 20:45
DISK_USE
Divadlo Kalich  15:00
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Kalich  19:00
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Cylindr  16:00
Dědeček Oge
Divadlo Kampa  19:30
Malá vizita
Divadlo Karla Hackera 10:00
Ferda Mravenec a jeho trampoty   Loutkové divadlo Jiskra
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Deník zloděje
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 17:00
Caveman
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC] 19:00
Deštivé dny
Divadlo Ungelt  19:00
Smrt a dívka  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:00
Mikulášovy patálie
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Růže pro Algernon
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
D1W1
Jatka78
soubor: Bratři v tricku
 19:30
Funus
MeetFactory  20:00
Malina
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Divadlo Ungelt
 19:00
Deštivé dny   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 14:00
Mlynářova opička
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Podivuhodné cesty Julese Verna
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Bazén (bez vody)
Strašnické divadlo 15:00
Rajský ostrov   Divadlo Kukadlo; pro děti
Studio DVA divadlo  14:00
Šíleně smutná princezna
Studio DVA divadlo  18:00
Šíleně smutná princezna
Studio Hrdinů
hostuje: Tygr v tísni
 20:00
Morčata
Švandovo divadlo 15:00
Povídej   Pro děti; Dětské divadelní studio
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Morčata
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Záskok

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo