Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 11. března 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínZvrhlá Margaret
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby]Sůl nad zlato16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubMaska a tvář
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicČarodějnice v kuchyni19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíPat a Mat jedou na dovolenou   Divadlo pohádek11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíBlbec k večeři16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíBlbec k večeři19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskAutorská tvorba nablízko11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Thunder. Enter the three witches.   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [neváhej / Učebna K107 (1. patro)]Zářez   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskDISK_USE20:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichŽena za pultem 2: Pult osobnosti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichŽena za pultem 2: Pult osobnosti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDědeček Oge16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaMalá vizita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraFerda Mravenec a jeho trampoty   Loutkové divadlo Jiskra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Demokracie
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZvuk mi není fuk   workshop11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZvuk mi není fuk   workshop13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra13:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra13:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra13:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra13:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra14:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra14:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra14:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra14:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Demokracie
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorZa tajemstvím Široka   outdoorová hra15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na FidlovačceMiláček Célimare   II. premiéra15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na FidlovačceJak Kašpárek s Kalupinkou slavili Velikonoce   Divadlo Kasperle17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na JezercePaní plukovníková00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Deník zloděje
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Caveman
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC]Deštivé dny
tip redaktora! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSmrt a dívka
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Růže pro Algernon
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
D1W120:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Bratři v tricku
Funus19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryMalina20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Divadlo Ungelt
Deštivé dny   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora
tip redaktora! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mlynářova opička14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Podivuhodné cesty Julese Verna17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Bazén (bez vody)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadloRajský ostrov   Divadlo Kukadlo; pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [KD Mlejn]Batosnění10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [KD Mlejn]Batosnění11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Loutkový festival Litoměřice]MOMO15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Wels, International Puppetry Festival, Rakousko]Kar19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Hrdinů
hostuje: Tygr v tísni
Morčata20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloPovídej   Pro děti; Dětské divadelní studio15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Venuše ve ŠvehlovcevNořen   Venušiny dny20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Morčata20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaZáskok
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavla Haflantová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavla Haflantová
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Zvrhlá Margaret
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby] 16:00
Sůl nad zlato
Činoherní klub  19:30
Maska a tvář
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Bez Hranic  19:30
Čarodějnice v kuchyni
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Pat a Mat jedou na dovolenou   Divadlo pohádek
Divadlo Bez zábradlí  16:00
Blbec k večeři
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Blbec k večeři
Divadlo Disk 11:00
Autorská tvorba nablízko
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Thunder. Enter the three witches.   Alterna
Divadlo Disk [neváhej / Učebna K107 (1. patro)] 19:30
Zářez   Činohra
Divadlo Disk 20:45
DISK_USE
Divadlo Kalich  15:00
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Kalich  19:00
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Cylindr  16:00
Dědeček Oge
Divadlo Kampa  19:30
Malá vizita
Divadlo Karla Hackera 10:00
Ferda Mravenec a jeho trampoty   Loutkové divadlo Jiskra
Divadlo Minor [Velký sál] 11:00
Demokracie
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Divadlo Minor 11:00
Zvuk mi není fuk   workshop
Divadlo Minor 13:00
Zvuk mi není fuk   workshop
Divadlo Minor 13:10
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 13:20
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 13:30
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 13:40
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 13:50
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:00
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:10
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:20
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:30
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:40
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor 14:50
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Demokracie
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Divadlo Minor 15:00
Za tajemstvím Široka   outdoorová hra
Divadlo Na Fidlovačce  15:00
Miláček Célimare   II. premiéra
Divadlo Na Fidlovačce 17:00
Jak Kašpárek s Kalupinkou slavili Velikonoce   Divadlo Kasperle
Divadlo Na Jezerce  00:00
Paní plukovníková
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Deník zloděje{
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer}
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 17:00
Caveman{
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula}
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC] 19:00
Deštivé dny
tip redaktora! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek
Divadlo Ungelt  19:00
Smrt a dívka
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:00
Mikulášovy patálie{}
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Růže pro Algernon{
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek}
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
D1W1{}
Jatka78
soubor: Bratři v tricku
 19:30
Funus{}
MeetFactory  20:00
Malina
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Divadlo Ungelt
 19:00
Deštivé dny   Hostující představení / Prodej vstupenek u organizátora{
tip redaktora! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek}
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 14:00
Mlynářova opička
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Podivuhodné cesty Julese Verna
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Bazén (bez vody)
Strašnické divadlo 15:00
Rajský ostrov   Divadlo Kukadlo; pro děti
Studio Damúza [KD Mlejn] 10:00
Batosnění
Studio Damúza [KD Mlejn] 11:00
Batosnění
Studio Damúza [Loutkový festival Litoměřice] 15:00
MOMO
Studio Damúza [Wels, International Puppetry Festival, Rakousko] 19:30
Kar
Studio DVA divadlo  14:00
Šíleně smutná princezna
Studio DVA divadlo  18:00
Šíleně smutná princezna
Studio Hrdinů
hostuje: Tygr v tísni
 20:00
Morčata{}
Švandovo divadlo 15:00
Povídej   Pro děti; Dětské divadelní studio
Venuše ve Švehlovce 20:00
vNořen   Venušiny dny
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Morčata{}
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Záskok
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavla Haflantová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavla Haflantová

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo