Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 3. března 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Divadlo MANA]Sůl nad zlato16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubMaska a tvář  náš tip!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnKabaret pro nezadané aneb Svůj k svému   Kardio Theatre; Stodůlecký Píseček 201810:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnRösnerovo oko aneb Nutkání souložit se sochami   divadelní soubor Antonín Puchmajer D.S.; Stodůlecký Píseček 201812:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnO co jde... ?   soubor Jednabáseň; Stodůlecký Píseček 201815:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Studio Ypsilon
Vařparáda   Stodůlecký Píseček 201817:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
Ucho15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Divadlo F.X.Šaldy Liberec
Princové jsou na draka11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: agentura Harlekýn
Skleněný zvěřinec19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskDivadelní tříska 201810:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDobrodružné putování Ducha Ducháčka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraNa salaši draci jsou   Divadelní společnost Františka Kreuzmanna10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Ucho15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíZlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]Dokud nás milenky nerozdělí13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Pusťte Donnu k maturitě!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Dokud neumřeli20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforCo na světě mám rád16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Jak Tonda léčil rohatou princeznu Safiru   Divadlo Andromeda10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Jonáš a tingl tangl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kyslík20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéJeštěrka na slunci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [malá scéna]
hostuje: Divadlo Alfa
Tři mušketýři15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Bekkrell efekt - Groupe Bekkrell19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Můj nejlepší kamarád19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáDivadelní ABCeda pro děti 7 - 12 let   Herecká dílna pro děti14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Evžen Oněgin19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Molly Sweeney19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor]Po Fredrikovi  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaLoyalty   taneční skupina Free Motion19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAMenteatrál   minifestival00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSmolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Šest tanečních hodin v šesti týdnech19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloV lednici   Rajče a okurka; Jazykově bezbariérové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloObraz Doriana Graye   3. repríza za 120Kč; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
V borůvčí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Buchty a loutky
Sůl nad zlato   dny dobrých zpráv16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANATemná je noc / Terezie z Lisieux: Můj bratr Nietzsche   dny dobrých zpráv19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: TEĎ! Divadlo
Kurz osudové přitažlivosti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Divadlo MANA] 16:00
Sůl nad zlato
Činoherní klub  15:00
Maska a tvář  náš tip!
Cirkus Mlejn 10:15
Kabaret pro nezadané aneb Svůj k svému   Kardio Theatre; Stodůlecký Píseček 2018
Cirkus Mlejn 12:00
Rösnerovo oko aneb Nutkání souložit se sochami   divadelní soubor Antonín Puchmajer D.S.; Stodůlecký Píseček 2018
Cirkus Mlejn 15:15
O co jde... ?   soubor Jednabáseň; Stodůlecký Píseček 2018
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Studio Ypsilon
 17:00
Vařparáda   Stodůlecký Píseček 2018
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
 15:00
Ucho
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Divadlo F.X.Šaldy Liberec
 11:00
Princové jsou na draka
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Skleněný zvěřinec
Divadlo Disk 10:00
Divadelní tříska 2018
Divadlo Gong [Velká scéna] 15:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Kalich  14:30
Krysař  náš tip!
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Cylindr  15:00
Dobrodružné putování Ducha Ducháčka
Divadlo Karla Hackera 10:30
Na salaši draci jsou   Divadelní společnost Františka Kreuzmanna
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 15:00
Ucho
Divadlo Na zábradlí  19:00
Zlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.
Divadlo Palace [Pantheon production - host] 13:00
Dokud nás milenky nerozdělí
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
Pusťte Donnu k maturitě!
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Dokud neumřeli
Divadlo Semafor  16:00
Co na světě mám rád
Divadlo U22 10:30
Jak Tonda léčil rohatou princeznu Safiru   Divadlo Andromeda
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Jonáš a tingl tangl
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Kyslík
Divadlo v Řeznické  19:30
Ještěrka na slunci
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Jatka78 [malá scéna]
hostuje: Divadlo Alfa
 15:00
Tři mušketýři
Jatka78 19:30
Bekkrell efekt - Groupe Bekkrell
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)  19:00
Můj nejlepší kamarád
Městská divadla pražská 14:00
Divadelní ABCeda pro děti 7 - 12 let   Herecká dílna pro děti
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Evžen Oněgin
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Molly Sweeney
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor] 19:00
Po Fredrikovi  náš tip!
RockOpera Praha 19:00
Loyalty   taneční skupina Free Motion
Studio ALTA 00:00
Menteatrál   minifestival
Studio DVA divadlo  14:00
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství
Studio DVA divadlo - Malá scéna
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:00
Šest tanečních hodin v šesti týdnech
Švandovo divadlo 19:00
V lednici   Rajče a okurka; Jazykově bezbariérové
Švandovo divadlo  19:00
Obraz Doriana Graye   3. repríza za 120Kč; vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
V borůvčí
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Buchty a loutky
 16:00
Sůl nad zlato   dny dobrých zpráv
Vršovické divadlo MANA  19:00
Temná je noc / Terezie z Lisieux: Můj bratr Nietzsche   dny dobrých zpráv
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: TEĎ! Divadlo
 19:00
Kurz osudové přitažlivosti

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo