Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 14. března 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín
hostuje: Studio Rote
Královna duchů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby]Sůl nad zlato08:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby]Sůl nad zlato10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicKufr!!! aneb Prachy pana Kužvika   Divadlo Bez Zábran19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíKaždý rok ve stejnou dobu   ZADÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Panna Orleánská19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Zápisky z volných chvil   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka TroníčkaLongformy: Večer totální divadelní improvizace19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichPodivný případ se psem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrTy dvě, které obědvají19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraHvězdný večer - Eva Pilarová19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiVečer tříkrálový aneb Cokoli chcete19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPožitkáři  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Mlčení bobříků  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforČochtanův divotvorný hrnec19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltŽivot podle Jonesových19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Kulturní dům Rubín, Brno]Na útěku  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Cyrano19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Helverova noc  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéÚtěky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaAnděl v modrém   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [Strašnické divadlo]
hostuje: Studio Rote
Tu noc těsně před lesy   derniéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Dekonstrukce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Hodina před svatbou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Na miskách vah19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Faust   předpremiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloZabiják Joe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10
hostuje: Studio Rote
Tu noc těsně před lesy   derniéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůPár vzkazů veškerenstvu20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloJust! Impro Show   Just! Impro19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloPopeláři   Předposlední uvedení; Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDobytí severního pólu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín
hostuje: Studio Rote
 19:30
Královna duchů
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby] 08:30
Sůl nad zlato
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby] 10:00
Sůl nad zlato
Divadlo AHA!  10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Bez Hranic 19:30
Kufr!!! aneb Prachy pana Kužvika   Divadlo Bez Zábran
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Každý rok ve stejnou dobu   ZADÁNO
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Panna Orleánská
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Zápisky z volných chvil   Alterna
Divadlo Františka Troníčka 19:30
Longformy: Večer totální divadelní improvizace
Divadlo Kalich  19:00
Podivný případ se psem
Divadlo Cylindr  19:30
Ty dvě, které obědvají
Divadlo Karla Hackera 19:00
Hvězdný večer - Eva Pilarová
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete
Divadlo Na zábradlí  19:00
Požitkáři  náš tip!
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
Mlčení bobříků  náš tip!
Divadlo Semafor  19:00
Čochtanův divotvorný hrnec
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesových
Divadlo Ungelt [Kulturní dům Rubín, Brno] 19:30
Na útěku  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Cyrano
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Helverova noc  náš tip!
Divadlo v Dlouhé 09:30
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Útěky
Divadlo Viola  20:00
Anděl v modrém   VYPRODÁNO
Divadlo X10 [Strašnické divadlo]
hostuje: Studio Rote
 19:30
Tu noc těsně před lesy   derniéra
Jatka78 19:30
Dekonstrukce
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Hodina před svatbou
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Na miskách vah
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Faust   předpremiéra
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube
Pidivadlo  19:00
Zabiják Joe
Divadlo X10
hostuje: Studio Rote
 19:30
Tu noc těsně před lesy   derniéra
Studio Hrdinů  20:00
Pár vzkazů veškerenstvu
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!
Švandovo divadlo 19:00
Just! Impro Show   Just! Impro
Švandovo divadlo  19:00
Popeláři   Předposlední uvedení; Anglické titulky
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dobytí severního pólu

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo