Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 12. března 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby]Sůl nad zlato08:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby]Sůl nad zlato10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubTanec bláznů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Záhada hlavolamu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicMandragora19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíJistě, pane premiére!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [19.30]KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Záhada hlavolamu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichTitanic19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaDostaví se Oscar Wilde19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiKrvavá Henrietta aneb Jedno jaro v Paříži19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíVelvet Havel  náš tip!   + PŘED PŘEDSTAVENÍM DRAMATURGICKÝ ÚVOD S MILOŠEM ORSONEM ŠTĚDRONĚM19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceRodina je základ státu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
soubor: Spitfire Company
Constellations II. (Time for Sharing)   Premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Sál Školy Komensky, Vídeň]Smrt a dívka  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Snímek 51  náš tip!   premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéJak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéPoslední sezení u doktora Freuda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaPříběhy ze Starého zákona II.   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Operace: Levý hák   Sokol Melbourne19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Solaris19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]60´s aneb šedesátky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Jablonec]Čapek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloManon Lescaut   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Dotkni se vesmíru a pokračuj20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Bazén (bez vody)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůMimo zápis20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonRusalka nejen podle Dvořáka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKrysař   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
Solaris19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Don Juan aneb Strašlivé hodování20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Čechov vs. Tolstoj aneb Manželská zkouška19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby] 08:30
Sůl nad zlato
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby] 10:00
Sůl nad zlato
Činoherní klub  19:30
Tanec bláznů
Divadlo AHA!  10:00
Záhada hlavolamu
Divadlo Bez Hranic  19:30
Mandragora
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Jistě, pane premiére!
Divadlo D21 [19.30] 19:30
KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Záhada hlavolamu
Divadlo Kalich  19:00
Titanic
Divadlo Kampa  19:30
Dostaví se Oscar Wilde
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Krvavá Henrietta aneb Jedno jaro v Paříži
Divadlo Na zábradlí  19:00
Velvet Havel  náš tip!   + PŘED PŘEDSTAVENÍM DRAMATURGICKÝ ÚVOD S MILOŠEM ORSONEM ŠTĚDRONĚM
Divadlo Palace  19:00
Rodina je základ státu
Divadlo Ponec
soubor: Spitfire Company
 20:00
Constellations II. (Time for Sharing)   Premiéra
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo Ungelt [Sál Školy Komensky, Vídeň] 19:00
Smrt a dívka  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Snímek 51  náš tip!   premiéra
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Kytice
Divadlo v Dlouhé  10:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Poslední sezení u doktora Freuda
Divadlo Viola  20:00
Příběhy ze Starého zákona II.   VYPRODÁNO
Divadlo Vosto5  19:30
Operace: Levý hák   Sokol Melbourne
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Solaris
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
60´s aneb šedesátky
Městská divadla pražská [Jablonec] 19:00
Čapek  náš tip!
Národní divadlo  19:00
Manon Lescaut   Dramaturgický úvod před představením
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Dotkni se vesmíru a pokračuj
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Bazén (bez vody)
Studio DVA divadlo  19:00
Šíleně smutná princezna
Studio Hrdinů  20:00
Mimo zápis
Studio Ypsilon  19:30
Rusalka nejen podle Dvořáka
Švandovo divadlo  19:00
Krysař   Anglické titulky
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
 19:00
Solaris
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Don Juan aneb Strašlivé hodování
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Čechov vs. Tolstoj aneb Manželská zkouška

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo