Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 6. března 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín
hostuje: Divadelní společnost Masopust
Lidový kousek19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub [Znojmo]Dámský krejčí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubVražda sexem - Divadelní spolek Karel Čapek, Děčín   cyklus Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Mauglí10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaFyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 1 / JARO 2018   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
Hrdý Budžes  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Zápisky z volných chvil   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Mauglí10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongŠkaloud   Divadlo Post Scriptum; premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichNa mělčině   Derniéra; Změna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaThe Union Jat   Giving Voice, z.s.10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaThe Union Jat   Giving Voice, z.s.12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaThe Union Jat   Giving Voice, z.s.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíZlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusNávrat opilcova dítěte a Zelené Karkulky00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Caveman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouEdith a Marlene  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Mickey Mouse je mrtvý19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VerTeDanceKorekce20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Sestra pracuje v Praze   Divadelní spolek HerOLD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt4000 dnů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
Děkujeme, že zde kouříte19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Vernisáž20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéRacek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéČervená  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaAdresát neznámý  náš tip!   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Superpozice   premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Losers Cirque Company
Kolaps  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Ani za milion!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryPohlavní životy siamských dvojčat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Noc bláznů   Představení pro členy Klubu a předplatitele za 90,-19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
Vím, že víš, že vím...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Tři sestry   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloMaryša19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scénaHovory o štěstí mezi čtyřma očima19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůPomocník Walser  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonPraha stověžatá19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHamlet  náš tip!   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloPetr Zelenka   Scénické rozhovory19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Já jsem Krabat15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Já jsem Krabat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Jeseník / Městská kulturní zařízení]České nebe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Dracula reloaded19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín
hostuje: Divadelní společnost Masopust
 19:30
Lidový kousek
Činoherní klub [Znojmo] 19:30
Dámský krejčí
Činoherní klub 19:30
Vražda sexem - Divadelní spolek Karel Čapek, Děčín   cyklus Činoherní klub uvádí
Divadlo AHA!  10:00
Mauglí
Divadlo Archa 18:30
Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 1 / JARO 2018   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
 19:00
Hrdý Budžes  náš tip!
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Zápisky z volných chvil   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Mauglí
Divadlo Gong 19:30
Škaloud   Divadlo Post Scriptum; premiéra
Divadlo Kalich  19:00
Na mělčině   Derniéra; Změna
Divadlo Kampa 10:00
The Union Jat   Giving Voice, z.s.
Divadlo Kampa 12:00
The Union Jat   Giving Voice, z.s.
Divadlo Kampa 19:00
The Union Jat   Giving Voice, z.s.
Divadlo Na zábradlí  19:00
Zlatá šedesátá aneb Deník Pavla J.
Divadlo Orfeus  00:00
Návrat opilcova dítěte a Zelené Karkulky
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Caveman
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Edith a Marlene  náš tip!
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
Mickey Mouse je mrtvý
VerTeDance  20:00
Korekce
Divadlo U22 19:30
Sestra pracuje v Praze   Divadelní spolek HerOLD
Divadlo Ungelt  19:00
4000 dnů
Divadlo v Celetné
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
 19:30
Děkujeme, že zde kouříte
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Vernisáž
Divadlo v Dlouhé  19:00
Racek
Divadlo v Řeznické  19:30
Červená  náš tip!
Divadlo Viola  20:00
Adresát neznámý  náš tip!   VYPRODÁNO
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Superpozice   premiéra
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Losers Cirque Company
 19:30
Kolaps  náš tip!
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)  19:00
Ani za milion!
MeetFactory  20:00
Pohlavní životy siamských dvojčat
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Noc bláznů   Představení pro členy Klubu a předplatitele za 90,-
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Vím, že víš, že vím...
Městská divadla pražská 21:20
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Tři sestry   Představení s anglickými titulky
Pidivadlo  19:00
Maryša
Studio DVA divadlo - Malá scéna  19:00
Hovory o štěstí mezi čtyřma očima
Studio Hrdinů  20:00
Pomocník Walser  náš tip!
Studio Ypsilon  19:30
Praha stověžatá
Švandovo divadlo  19:00
Hamlet  náš tip!   Anglické titulky
Švandovo divadlo 19:00
Petr Zelenka   Scénické rozhovory
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 15:00
Já jsem Krabat
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Já jsem Krabat
Divadlo Járy Cimrmana [Jeseník / Městská kulturní zařízení] 19:00
České nebe
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Dracula reloaded

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo