Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 28. března 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínMoje malá úchylka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub [Vrchlabí]Urna na prázdném jevišti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnLiščí víla   Aventyr20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloInterview   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVečer jedna báseň   v Anti.kvariátu, hosté básník Jiří Žáček a zpěvačka Lenka Nová; vyprodáno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
Případ zborcené páteře (Zpomeň na to!)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Knoflíček19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskPlay with me18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Šepoty a výkřiky   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskDISK_USE20:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongZdeněk Izer a autokolektiv   derniéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBáječná neděle v parku Crève Coeur19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraO Kačence a raráškovi   Divadlo Láryfáry09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraO Kačence a raráškovi   Divadlo Láryfáry10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraHvězdný večer - Jana Štěpánková19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Případ zborcené páteře (Zpomeň na to!)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Tajemná záře nad Vilou20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiTlustý prase19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
Pravda o 17/1119:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: StageArtCz
The Naked Truth – Odhalená pravda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka BrzobohatéhoDrahoušku, toužím po tobě...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMezi úterým a pátkem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéBuenos Aires, vystupte!   Divadlo Marianny Arzumanové19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Chanson? Šanson!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéJak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéLucerna  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéMidsummer (A Play with Songs)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
UP´END´DOWN19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáTanec smrti   ZRUŠENO11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]I♥MAMMA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Idiot19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mlynářova opička19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloZabiják Joe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaVymítač19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Putování ve větvích   hrajeme školám09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Putování ve větvích   hrajeme školám10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloKutloch aneb I muži mají své dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Znojmo]Vratká prkna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHerecký workshop16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKurz negativního myšlení   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Ztracená čest Kateřiny Blumové   DISKUSE PO PŘEDST. VE SPOLUPRÁCI S PRAŽS. KANCELÁŘÍ HEINRICH-BÖLL-STIFTUNG.; S německými titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Tajemná záře nad Vilou20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDlouhý, Široký a Krátkozraký19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Moje malá úchylka
Činoherní klub [Vrchlabí] 19:30
Urna na prázdném jevišti
Cirkus Mlejn 20:00
Liščí víla   Aventyr
Dejvické divadlo  19:30
Interview   vyprodáno
Dejvické divadlo 20:00
Večer jedna báseň   v Anti.kvariátu, hosté básník Jiří Žáček a zpěvačka Lenka Nová; vyprodáno
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
 19:30
Případ zborcené páteře (Zpomeň na to!)
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Knoflíček
Divadlo Disk 18:00
Play with me
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Šepoty a výkřiky   Činohra
Divadlo Disk 20:45
DISK_USE
Divadlo Gong 19:30
Zdeněk Izer a autokolektiv   derniéra
Divadlo Kalich  19:00
Báječná neděle v parku Crève Coeur
Divadlo Karla Hackera 09:00
O Kačence a raráškovi   Divadlo Láryfáry
Divadlo Karla Hackera 10:30
O Kačence a raráškovi   Divadlo Láryfáry
Divadlo Karla Hackera 19:00
Hvězdný večer - Jana Štěpánková
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Případ zborcené páteře (Zpomeň na to!)
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Tajemná záře nad Vilou
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Tlustý prase
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
 19:30
Pravda o 17/11
Divadlo Palace
hostuje: StageArtCz
 19:00
The Naked Truth – Odhalená pravda
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Drahoušku, toužím po tobě...
Divadlo Ungelt  19:00
Mezi úterým a pátkem
Divadlo v Celetné 19:30
Buenos Aires, vystupte!   Divadlo Marianny Arzumanové
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Chanson? Šanson!
Divadlo v Dlouhé  10:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lucerna  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Midsummer (A Play with Songs)
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
UP´END´DOWN
Městská divadla pražská  11:00
Tanec smrti   ZRUŠENO
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
I♥MAMMA
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Idiot
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Mlynářova opička
Pidivadlo  19:00
Zabiják Joe
RockOpera Praha  19:00
Vymítač
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 09:00
Putování ve větvích   hrajeme školám
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 10:30
Putování ve větvích   hrajeme školám
Studio DVA divadlo  19:00
Kutloch aneb I muži mají své dny
Studio Ypsilon [Znojmo] 19:00
Vratká prkna
Švandovo divadlo 16:00
Herecký workshop
Švandovo divadlo  19:00
Kurz negativního myšlení   Anglické titulky
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Ztracená čest Kateřiny Blumové   DISKUSE PO PŘEDST. VE SPOLUPRÁCI S PRAŽS. KANCELÁŘÍ HEINRICH-BÖLL-STIFTUNG.; S německými titulky; vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Tajemná záře nad Vilou
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dlouhý, Široký a Krátkozraký

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo