Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 28. května 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Zakázané uvolnění  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubŤapákovci - Divadlo ŠOK, Šala   ČK uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Muž bez minulosti  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5]Dechovka  Náš tip!   Místo konání: KZ Domovina, Praha 720:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaMockumentary of a Contemporary Saviour - Ultima Vez   English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Sluha dvou pánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn]Skleněný zvěřinec19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [D21 -- malý sál]Pejsek a kočička16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Theatre Concert - a clean performance   V rámci festivalu Proces19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Srdcový král  Náš tip!13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Drahouškové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaBubble Show With Milkshake/Bublinová show s Milkshakem   FRINGE16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaDomestic/Domácí   FRINGE18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaHess   FRINGE19:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaTiger (Tygr)   FRINGE21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaZurichplays: An Anti-Comedy (Zurich: Antikomedie)   FRINGE22:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Koukej, svět!10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorVčelám dík   workshop13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorDnes provází Minor   inscenovaná prohlídka Novoměstské radnice15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekAndersenovy pohádky   DAMM - Divadelní a hudební spolek Marky Míkové15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Smrt a dívka  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [Festival Mezi ploty]Dating v osmi11:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [Festival Mezi ploty]S úsměvy idiotů  Náš tip!15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Dechovka  Náš tip!   KZ Domovina20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Evropa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La FabrikaDuhové bubliny - Václav Strasser14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La FabrikaKlaun Bilbo - Jiří Bilbo Reidinger15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Bratři v tricku]Prasečí cirkus16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La FabrikaKaffeeklatsch   Holektiv; premiéra21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Počátek veškeré lásky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Kolín]Hodina před svatbou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáOskar a růžová paní   DS Sumus19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadelní spolek Frída]Jako Thelma & Louise   pronájem/Divadelní spolek Frída19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Spalovač mrtvol14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloNová krev - Volný styl 420:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Noční živočichové18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Noční živočichové20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Mravenec a slon15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Pomezí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTALEGOrytmus - tYhle   premiéra17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAMůj bratr, má princezna   Sněz tu žábu18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTACísařský les   Sněz tu žábu20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Šíleně smutná princezna15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [agentura Point]Caveman20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Deník aneb Ropuchant je v pohodě19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl]Zmoudření dona Quijota19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Zakázané uvolnění  Náš tip!
Činoherní klub 19:30
Ťapákovci - Divadlo ŠOK, Šala   ČK uvádí
Dejvické divadlo  19:30
Muž bez minulosti  Náš tip!
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5] 20:00
Dechovka  Náš tip!   Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
Divadlo Archa 20:00
Mockumentary of a Contemporary Saviour - Ultima Vez   English-friendly
Divadlo Bez Hranic  19:30
Sluha dvou pánů
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn] 19:00
Skleněný zvěřinec
Divadlo D21 [D21 -- malý sál] 16:00
Pejsek a kočička
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Theatre Concert - a clean performance   V rámci festivalu Proces
Divadlo Kalich  13:30
Srdcový král  Náš tip!
Divadlo Kalich  19:00
Drahouškové
Divadlo Kampa 16:30
Bubble Show With Milkshake/Bublinová show s Milkshakem   FRINGE
Divadlo Kampa 18:00
Domestic/Domácí   FRINGE
Divadlo Kampa 19:15
Hess   FRINGE
Divadlo Kampa 21:00
Tiger (Tygr)   FRINGE
Divadlo Kampa 22:30
Zurichplays: An Anti-Comedy (Zurich: Antikomedie)   FRINGE
Divadlo Minor [Malá scéna] 10:00
Koukej, svět!
Divadlo Minor 13:00
Včelám dík   workshop
Divadlo Minor 15:00
Dnes provází Minor   inscenovaná prohlídka Novoměstské radnice
Divadlo Troníček 15:00
Andersenovy pohádky   DAMM - Divadelní a hudební spolek Marky Míkové
Divadlo Ungelt  19:00
Smrt a dívka  Náš tip!
Divadlo v Dlouhé [Festival Mezi ploty] 11:45
Dating v osmi
Divadlo v Dlouhé [Festival Mezi ploty] 15:30
S úsměvy idiotů  Náš tip!
Divadlo Vosto5  20:00
Dechovka  Náš tip!   KZ Domovina
Experimentální prostor NoD  20:00
Evropa
La Fabrika 14:00
Duhové bubliny - Václav Strasser
La Fabrika 15:00
Klaun Bilbo - Jiří Bilbo Reidinger
La Fabrika [Bratři v tricku] 16:00
Prasečí cirkus
La Fabrika 21:00
Kaffeeklatsch   Holektiv; premiéra
MeetFactory  20:00
Počátek veškeré lásky
Městská divadla pražská [Kolín] 19:00
Hodina před svatbou
Městská divadla pražská 19:00
Oskar a růžová paní   DS Sumus
Městská divadla pražská [Divadelní spolek Frída] 19:00
Jako Thelma & Louise   pronájem/Divadelní spolek Frída
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 14:00
Spalovač mrtvol
Národní divadlo 20:00
Nová krev - Volný styl 4
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 18:00
Noční živočichové
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Noční živočichové
Pidivadlo  15:00
Mravenec a slon
Pomezí  19:00
Pomezí
Studio ALTA 17:00
LEGOrytmus - tYhle   premiéra
Studio ALTA 18:00
Můj bratr, má princezna   Sněz tu žábu
Studio ALTA 20:00
Císařský les   Sněz tu žábu
Studio DVA divadlo  15:00
Šíleně smutná princezna
Studio DVA divadlo [agentura Point] 20:00
Caveman
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Deník aneb Ropuchant je v pohodě
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl] 19:00
Zmoudření dona Quijota

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo