Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 21. května 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeNa lopatky - Kazuyo Shionoiri (JPN) a Dror Liberman (ISR)18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubPoincarého domněnka   Nejhodnější medvídci; ČK uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5]Kolonizace - nový počátek18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn]Římské noci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]běsi_   neváhej; II. premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Robin Hood13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Dědeček Oge16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa Malá vizita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Sedm samurajů   DERNIÉRA V DIVADLE KOMEDIE19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]Perfect Days19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecTanec HAMU 201720:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Pohasly forbesy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Princip náhody19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [420PEOPLE]Královna víl / Fairy Queen20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra Pohasly forbesy   premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La FabrikaTu Night Show   Prague Nonverbal 1720:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadelní spolek Frída]Kolega Mela Gibsona   pronájem/Divadelní spolek Frída20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Manon Lescaut14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Studio Damúza]Dlouhý, Široký a Bystrozraký17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVždy Tvoje Božena Němcová   Doprovodná akce17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Jako břitva (Němcová)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Manon Lescaut19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Kocourek Modroočko15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloČekání na Godota   klauzura19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadloPověsti české - Toy Machine   pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadloFaust - Toy Machine17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Divadlo X10]Enigma Emmy Göring19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Čisovice]Medvědí princ15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Nová scéna]Dlouhý, Široký a Bystrozraký17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Jatka 78]Spal jsem s Marilyn19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Prodaná nevěsta19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloTři mušketýři   Pro děti; Dětské divadelní studio17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře 18:00
Na lopatky - Kazuyo Shionoiri (JPN) a Dror Liberman (ISR)
Činoherní klub 19:30
Poincarého domněnka   Nejhodnější medvídci; ČK uvádí
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5] 18:00
Kolonizace - nový počátek
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn] 19:00
Římské noci
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
běsi_   neváhej; II. premiéra
Divadlo Kalich  13:30
Robin Hood
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Dědeček Oge
Divadlo Kampa  19:30
Malá vizita
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Sedm samurajů   DERNIÉRA V DIVADLE KOMEDIE
Divadlo Palace [Pantheon production - host] 19:00
Perfect Days
Divadlo Ponec 20:00
Tanec HAMU 2017
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Pohasly forbesy
Divadlo Ungelt  19:00
Princip náhody
Divadlo Vosto5  18:00
Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa
Experimentální prostor NoD [420PEOPLE] 20:00
Královna víl / Fairy Queen
Komorní činohra  19:00
Pohasly forbesy   premiéra
La Fabrika 20:00
Tu Night Show   Prague Nonverbal 17
Městská divadla pražská [Divadelní spolek Frída] 20:30
Kolega Mela Gibsona   pronájem/Divadelní spolek Frída
Národní divadlo  14:00
Manon Lescaut
Národní divadlo [Studio Damúza] 17:00
Dlouhý, Široký a Bystrozraký
Národní divadlo 17:30
Vždy Tvoje Božena Němcová   Doprovodná akce
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Jako břitva (Němcová)
Národní divadlo  19:00
Manon Lescaut
Pidivadlo  15:00
Kocourek Modroočko
Pidivadlo 19:00
Čekání na Godota   klauzura
Strašnické divadlo 15:00
Pověsti české - Toy Machine   pro děti
Strašnické divadlo 17:30
Faust - Toy Machine
Strašnické divadlo [Divadlo X10] 19:30
Enigma Emmy Göring
Studio Damúza [Čisovice] 15:00
Medvědí princ
Studio Damúza [Nová scéna] 17:00
Dlouhý, Široký a Bystrozraký
Studio Damúza [Jatka 78] 19:30
Spal jsem s Marilyn
Studio Ypsilon  19:30
Prodaná nevěsta
Švandovo divadlo 17:00
Tři mušketýři   Pro děti; Dětské divadelní studio

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo