Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 30. května 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínEdison - Static Assembly (USA)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínWhales & Souls (Velryby & duše) - Sexy Dirty Productions (USA)21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál]MUTE (Zesílit ticho)20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Osiřelý západ  Náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  Náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Tři muži na špatné adrese19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Barunka Is Leaving   V rámci festivalu Proces19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Na mělčině19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaKontra Alt   FRINGE17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaZach Zucker: Human Person (Zach Zucker: Lidská bytost)   FRINGE18:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaHess   FRINGE20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaDomestic/Domácí   FRINGE21:45vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaTiger (Tygr)   FRINGE23:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Kocour v botách17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Koukej, svět!   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Libozvuky   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Školka]Autobus   pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Fidlovačce Až naprší a uschne   derniéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta]Do ložnice vstupujte jednotlivě!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Králova řeč19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Princip náhody19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo Bolka Polívky, Brno]Růžové brýle19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Klec19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [LokVar]Tatínek není k zahození   host pro děti10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Lucerna (český mýtus)  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Cock19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Bratří speciál   Bratři v tricku20:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Hoří20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Vím, že víš, že vím19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mlynářova opička19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Palác Akropolis [Tantehorse - physical mime theatre]The Creep / Deník radikálního introverta20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Divadlo X10]Kolaps19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Dream Factory, Ostrava]Kar20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloRybárik kráľovský - Štúdio L+S19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl]Kronika ohlášené smrti   vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Popeláři   Poslední uvedení v sezóně; Anglické titulky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 20:00
Edison - Static Assembly (USA)
A studio Rubín 21:30
Whales & Souls (Velryby & duše) - Sexy Dirty Productions (USA)
Alfred ve dvoře [velký sál] 20:00
MUTE (Zesílit ticho)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub  19:30
Osiřelý západ  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo  19:30
Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Tři muži na špatné adresevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Barunka Is Leaving   V rámci festivalu Procesvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Na mělčiněvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 17:00
Kontra Alt   FRINGEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 18:30
Zach Zucker: Human Person (Zach Zucker: Lidská bytost)   FRINGEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 20:00
Hess   FRINGEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 21:45
Domestic/Domácí   FRINGEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 23:00
Tiger (Tygr)   FRINGEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 17:00
Kocour v botáchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
Koukej, svět!   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Libozvuky   pro školy
Divadlo Minor [Školka] 10:00
Autobus   pro školy
Divadlo Na Fidlovačce  19:30
Až naprší a uschne   derniéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta] 19:00
Do ložnice vstupujte jednotlivě!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Králova řečvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Princip náhodyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt [Divadlo Bolka Polívky, Brno] 19:00
Růžové brýle
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Klecvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé [LokVar] 10:00
Tatínek není k zahození   host pro děti
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lucerna (český mýtus)  Náš tip!
Divadlo v Řeznické  19:30
Cockvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 20:30
Bratří speciál   Bratři v trickuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
MeetFactory  20:00
Hořívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Premiéra mládívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Vím, že víš, že vímvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Mlynářova opičkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Palác Akropolis [Tantehorse - physical mime theatre] 20:00
The Creep / Deník radikálního introverta
Strašnické divadlo [Divadlo X10] 19:30
Kolapsvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Damúza [Dream Factory, Ostrava] 20:00
Kar
Studio DVA divadlo 19:00
Rybárik kráľovský - Štúdio L+Svstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl] 19:00
Kronika ohlášené smrti   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Popeláři   Poslední uvedení v sezóně; Anglické titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho