Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 29. května 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Zvrhlá Margaret19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Branické divadlo Dva nahatý chlapi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Zrada19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Zásek  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5]Dechovka  Náš tip!   Místo konání: KZ Domovina, Praha 720:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaMockumentary of a Contemporary Saviour - Ultima Vez   English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Kdes to byl(a) v noci?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [D21 -- velký sál]Racek19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Zítra si povíme   neváhej; V rámci festivalu Proces19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Nahniličko19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaKontra Alt   FRINGE17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaViggo Venn: The Life of Pepito (Viggo Venn: Pepitův život)   FRINGE18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaHess   FRINGE20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaDomestic/Domácí   FRINGE21:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaTiger (Tygr)   FRINGE23:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Tajemná záře nad VILOU21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Libozvuky   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Kazimír a Karolína19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [agentura Point]Caveman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Nora (Domeček pro panenky)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Pohasly forbesy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Miss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Kulturní dům Metropol, České Budějovice]Skořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Západočeské divadlo v Chebu]Jméno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé O líné babičce  Náš tip!   pro děti10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé 407 gramů z Bohumila Hrabala   Prodej pouze on-line a v pokladně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Midsummer (A Play with Songs)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Dechovka  Náš tip!   KZ Domovina20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra Pohasly forbesy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Federer–Nadal19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [SpoluHra]V hodině rysa19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Dobře rozehraná partie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kancl   Zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo V rytmu swingu buší srdce mé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Divadlo Bolka Polívky]Mínus dva19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Pohřeb až zítra  Náš tip!   II. premiéra; Anglické titulky; zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Srdce patří za mříže   2. repríza za 120Kč; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Zvrhlá Margaret
Branické divadlo  19:30
Dva nahatý chlapi
Činoherní klub  19:30
Zrada
Dejvické divadlo  19:30
Zásek  Náš tip!
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5] 20:00
Dechovka  Náš tip!   Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
Divadlo Archa 20:00
Mockumentary of a Contemporary Saviour - Ultima Vez   English-friendly
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Kdes to byl(a) v noci?
Divadlo D21 [D21 -- velký sál] 19:30
Racek
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Zítra si povíme   neváhej; V rámci festivalu Proces
Divadlo Kalich  19:00
Nahniličko
Divadlo Kampa 17:00
Kontra Alt   FRINGE
Divadlo Kampa 18:30
Viggo Venn: The Life of Pepito (Viggo Venn: Pepitův život)   FRINGE
Divadlo Kampa 20:00
Hess   FRINGE
Divadlo Kampa 21:45
Domestic/Domácí   FRINGE
Divadlo Kampa 23:00
Tiger (Tygr)   FRINGE
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 21:00
Tajemná záře nad VILOU
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Libozvuky   pro školy
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Kazimír a Karolína
Divadlo Palace [agentura Point] 19:00
Caveman
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Nora (Domeček pro panenky)
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Pohasly forbesy
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo Ungelt [Kulturní dům Metropol, České Budějovice] 19:00
Skořápka
Divadlo v Celetné [Západočeské divadlo v Chebu] 19:30
Jméno
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  Náš tip!   pro děti
Divadlo v Dlouhé  19:00
407 gramů z Bohumila Hrabala   Prodej pouze on-line a v pokladně
Divadlo v Řeznické  19:30
Midsummer (A Play with Songs)
Divadlo Vosto5  20:00
Dechovka  Náš tip!   KZ Domovina
Komorní činohra  19:00
Pohasly forbesy
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Federer–Nadal
La Fabrika [SpoluHra] 19:30
V hodině rysa
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Dobře rozehraná partie
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kancl   Zadáno
Národní divadlo  19:00
V rytmu swingu buší srdce mé
Studio DVA divadlo [Divadlo Bolka Polívky] 19:00
Mínus dva
Švandovo divadlo  19:00
Pohřeb až zítra  Náš tip!   II. premiéra; Anglické titulky; zadáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Srdce patří za mříže   2. repríza za 120Kč; vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo