Profil uživatele

Denisa

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 20.6.2016)
Hudba skvělá-občas slyšíte Šuhaje(maličká chaloupka..).První polovina dost nuda,ale druhá část hodnocení značně vylepšila.Velké plus zaslouží scéna, zvláště pak kouzlení s větvemi stromu, a kostýmy A. Kučerové. Nejvíc z nehereckých výkonů a velký postlesk zasluhuje Michal Matěj za choreografii. Výkony herců velmi dobré - pěvecky dokonalá a čím dál lepší V. Matušovová jako Matka Země si zaslouží pozvednout výše,než na "skalní" vrchol. Hlavní přestavitelé si sednou i v jiných inscenacích, tentokrát bych ale dala většinu bodů A. Zelové. Další body pro dračice-Bergerovou,Kováříkovou a Mikulovou.
(zadáno: 19.5.2016)
Chodíme každý rok, vynecháme poprvé letos, protože v nabíce chybí. Poprvé velké okouzlení, super práce v "exteriérech". Při dalších návštěvách se pořád líbilo, takže to vypadá, že se hned tak neochodí. Romantické, bojovné, vtipné a svižné. Tak proč ne letos zase, že? My chceme Štěpána a spol.
(zadáno: 19.5.2016)
Divák kontroluje program, neboť si není jistý, jestli hru už někde neviděl? Johnny Blue? Peklo? Možná by stálo za to se zamyslet nad tituly, které na muzikálové scéně divadlo uvádí. Po vyčerpání známých muzikálů se zdá, že ty z poslední doby jsou nějak stejné a to včetně postav. Osobně bych se na velké scéně přiklonila k zajímavjším námětům s využitím daného prostoru lépe. Nějak v posledné době platí, že co je na Činoherní, to bývá výrazně lepší a obavy z nudy se většinou naplní Co takhle návrat k Rackům, Elektře atd. páni režiséři Mošo a Gazdíku?
(zadáno: 19.5.2016)
Velmi dobré herecké i pěvěcké výkony. Byla jsem velmi příjemně překvapená poměrně neznámou Katarínou Mikulovou. Markéta Sedláčková zpívala pěkně,ale nějak to byla pořád "Markéta". Představení by mohlo mít pouze koncertní formu. Dějová linka i příběh velmi chudý a nudný. Bravo pak pro orchestr.
(zadáno: 14.3.2016)
Skvělé herecké a pěvecké výkony. Jinak nuda a při začátku mne poprvé po dlouhé době napadla myšlenka na odchod v čase přestávky. Ale vydržela jsem.
(zadáno: 14.3.2016)
Procenta jen za snahu jinak a jinde výborných hereček a herců. Nikdo nečekal hluboké existenční myšlenky, ale to i u "trošky" se pobavím víc. Neskutečně nenápadité představení hledající humor v obhroublosti.