Profil uživatele

Jakub Matoušek

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 11.11.2018)
Popisek tuto inscenaci předem řadí do Crazy komedií. Zpracování DFXŠ tomu plně odpovídá. Šílená, bizarní ale kvalitní inscenace.
(zadáno: 5.11.2018)
Činoherní verze tohoto díla mě velice překvapila. Nevěřil jsem, že z knižní předlohy která je pro mě průměrným dílem, někdo dokáže zpracovat 90 minutový skvost plný hereckého a hudebního umu. David Prachař svojí roli bere svědomitě. Diváka může hra zaujmout svou lehkostí, humorem ale také vážností. Hudební vsuvky v podání Jakuba Prachaře a Pavla Fajta vše dotahují téměř k dokonalosti.
(zadáno: 5.11.2018)
15% Velmi slabý výkon Simony Stašové, o kterém se nedá říci, že by byl výkonem hereckým. Špatná srozumitelnost toho co říká, nevhodná koordinace pohybů a výrazné přehrávání způsobuje, že se z inscenace vytrácí vše dobré co by text hry mohl nabídnout. Kamil Halbich se snaží hrát, ale většinu času nemá s kým. Jediný kdo z účinkujících na jevišti kladně překvapuje, je Vasil Frydrych. Svojí předem v ničem nevýrazné vedlejší postavě dává osobitost a charakter. Inscenaci samotnou to ale nijak nezachraňuje.
(zadáno: 5.11.2018)
Vážné téma. Silný, dobře propracovaný, pravdou inspirovaný příběh. Nepřesvědčivý herecký výkon herce J. Jedlinského, zakryly skvělé výkony ostatních herců.
(zadáno: 5.11.2018)
Podprůměrná fraška která si klade za cíl pobavit diváka za každou cenu, aniž by se snažila zaujmout příběhem, nebo troškou herectví. Jediným člověkem na jevišti který se snažil zaujmout více svým herectvím než trapností byl F. Tomsa.
(zadáno: 5.11.2018)
75%- Relativně příjemně střelená inscenace, s velký obsahem humorné trapnosti. Pro diváka který se přijde do divadla zasmát a nevadí mu necenzurovaný humor, je tato hra ideální.
(zadáno: 5.11.2018)
Průměrný příběh s často se opakujícími situacemi.
Inscenace čerpá z dobře vybrané hudby a patřičné dávky nostalgie.
Výkony představitelů dvou hlavních mužských rolí jsou působivé a uvěřitelné.
(zadáno: 8.11.2016)
Hra má svůj jasně daný směr , z kterého paní Maciuchová svým neprocítěním a přehráváním vybočuje . Pan Satoranský je důvodem nedat inscenaci pod průměr .