Profil uživatele

Jindřiška

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 4.6.2014)
Skvělá odlehčená komedie, u  které se každý pobaví. Výkon pana Svobody byl opět vynikající. Povedený byl taktéž výkon mladého herce Marka Holého - jeho grimasy byly fakt skvělé.
(zadáno: 19.3.2014)
Skvělá komedie. Výkon pana Svobody byl vynikající. Byla jsem na představení s manželem a oba (a s námi celé divadlo) jsme se celé představení opravdu moc bavili. Někdo může říci, že téma komedie bylo jednoduché a divadlo by mělo do svého repertoáru zařazovat náročnější kusy. Možná, ale od komedií člověk očekává, že se pobaví, odpočine si od své práce. A to se zde opravdu povedlo. Děkuji všem.
(zadáno: 19.3.2014)
Takto náročné téma jde velice těžko divadelně zpracovat a každému režisérovi se to nepovede. Zde se to opravdu nepovedlo. Celkově bylo pro mě představení veliké zklamání, byť se herci snažili, zejména pan Dvořák. První hodně nezajímavá až chaotická polovina představení byla velice nudná, druhá část představení byla o něco lepší, ne ale o moc. Občasné komediální prvky představení nezachránili. Pod titulkem hry je uvedeno, že se jedná o "Dějově nabitou komedii s prvky thrilleru" - komedie to opravdu rozhodně není. Dle mého názoru nastudování tohoto představení nebyla dobrá volba.