Profil uživatele

Keerka

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 3.6.2014)
Co je štěstí? Muška jenom zlatá.......
(zadáno: 30.5.2014)
Těším se, až Bardo zase uvidím, byl to nevšední zážitek jako z jiného světa. Trochu mi chybí!
(zadáno: 30.5.2014)
Tohle představení velmi dobře zapadá mezi své dva "sourozence" Antigonu a Oidipa. Jen je celé vyhrocenější, drsnější a "natvrdo". Písně mají švih a jsou daleko živější, rytmičtější, občas máte pocit, že jste se ocitli uprostřed válečné vřavy - a o to právě jde. I hudba se podřídila smyslu díla, ze všeho cítíte drsné kovové napětí, ale i touhu všech postav bezvýchodnou situaci nějak vyřešit. Ovšem kvůli své prchlivosti až zvířeckosti vše spěje k lidské katastrofě. Ta osudovost z hudby, textů i celého díla přímo sálá. Výborný zvuk. Skvělé.
(zadáno: 30.5.2014)
Tohle je už v podstatě legenda na naší divadelní scéně. S rockovou operou Antigona soubor vlastně začínal a já měla tu čest vše sledovat od začátku. Udělali obrovský pokrok díky neuvěřitelné snaze a nasazení všech, hlavně tvůrců. Posunuli se k vlastnímu divadlu se skvělým vychytaným zvukem (prý to projektovali nějací supr Španělé) a dá se říct, že každá inscenace přijde s něčím novým a zajímavým. Antigona si drží svou sevřenou podobu a občas napětím ani nedýcháte. Skvělá hudba, texty i CDčka s osobitou grafikou.
(zadáno: 30.5.2014)
Všimla jsem si, že uživatelé tohoto webu mají nešvar, který se prolíná celým českým divadlem - nemají rádi rock a tudíž ani hlasitější hudbu. Já jsem pravověrný rocker a právě proto oceňuji jak tuhle "inscenaci", tak tvorbu RockOpery Praha. Je to podle mne naprosto průlomová věc, dělat u nás rockové divadlo. Konečně trošku světovosti v malém českém rybníčku. Jejich Oidipus má prostě KOULE :-). A v poslední době díky Ondrovi Martínkovi je zvuk skvělý a krásně šťavnatý.
(zadáno: 30.5.2014)
Výborná soudobě rocková muzika s niternými i obraznými texty a taky neuvěřitelně propracovaná grafika programu. Fakt mě to překvapilo. Loni ještě nebyl zvuk tak vychytaný (tentokrát byl bezchybný, srozumitelný a přitom plný) a všechno to kolem se ještě nestihlo dodělat, ale stálo za to si počkat. Představení zraje jako víno. Celé se to oproti loňsku tak nějak semklo. Ale nejvíc se mě vnitřně dotýká hlas Pavly Forest v písni Věř svým snům. V tom je opravdová hloubka a vášeň.