Profil uživatele

Lenkajor

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 11.3.2015)
Vše o mužích - Studio DVA divadlo: 60 %
Herci tlačí na pilu, hrané odbourání se (na to jsem alergická). Epizody svižné, herci vypadjaí, že si představení hodně úžívají, ale hlubší smysl chybí, sexuální tématika přebývá. Lidi ale skupují lístky po desítkách, na představení hýkají smíchy a ještě sto let se po foyer ponese, že nic tak dobrýho se tam ještě něhrálo. Komerz vládne světu....
(zadáno: 11.3.2015)
Opačné pohlaví - Studio DVA divadlo: 20 %
Nudná zápletka, nudné výkony. Nuda s velkým N. Jediný vtip ušel a už ani ten si nepamatuju :)
(zadáno: 11.3.2015)
Kutloch aneb I muži mají své dny - Studio DVA divadlo: 60 %
Zápletka stojící na skutečnosti, že se chlapi chodí zašívat do sklepa obchoďáku, je oproti všem těm ložnico-nevěrnickým komediím tak osvěžující, že na Kutloch vzpomínám s úsměvem. Líbil se mi Klepl, Hádek a Štabrňák. Hlubší smysl komedie postrádá, ale pobaví.
(zadáno: 11.3.2015)
Manželský poker - Divadlo Palace: 60 %
Nevěra na miliontý nudný způsob. Fajn první půlku doslova rozstřelila ta druhá, kde už těch záměn, výměn, přeměn a obměn bylo příliš. Bylo mi až líto, že dva herci se dostali na scénu snad 10 minut před koncem. Publikum ale hýkalo smíchy, takže úspěch to mělo.
(zadáno: 11.3.2015)
Africká královna - Divadlo Palace: 70 %
Slušné herecké výkony, dobrý příběh, pečlivá režie. Staropanenská Rybová mně dost iritovala, ale dejme tomu, že to bylo v roli. Pohyblivá loď na scéně byla skvělá a velmi funkční.
(zadáno: 11.3.2015)
Miluju tě, ale... - Divadlo Palace: 40 %
Kabaretní inscenace s humorem, který dost balancuje na hranici trapnosti. S písničkami, které člověka vytáčí. Scénografie velmi úsporná - odpovídá ochotnickému divadlu. Za vrcholný úlet považuji číslo, kde Šinkorová zpívá, že chce být lesba a posílá do publika vzdušný polibek.