Profil uživatele

Robina-hoodova

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 23.2.2016)
Jaky ma smysl moucha? Asi takovy, jaky smysl ma cele predstaveni. Ne, dnes neexistuje kultura, cele je to "nekultura" redukujici se do dvou okruhu: vulgarity a sex. Zda se, ze uspesny recept pro malomyslneho divaka je prave tento: priprav zaklad z exkrementalnich vyrazu, okoreni sexem, var dve hodiny. (A za staleho michani to vylej do klozetu).
Antre mouchy je toho odrazem: proc moucha? Protoze mouchy mluvi sproste... Rikate si ... Je to na h***o, toto predstaveni az dosud stalo za h***o... a to je ta jedina pravda, ktera v predstaveni zazni a za kterou je mozno udelit aspon nejaka procenta.
(zadáno: 8.3.2012)
Hrůza a děs. Autor ztotožňuje pojem "moderní" s pojmem "vulgární a nevkusný". Nemyslím, že to tak vždy musí být. Soulož na jevišti, výroky opilé Maryši typu "ukážeme chlapům p.ču" a další hnoje dokládají, kam až je autor schopen zajít v touze zavděčit se divákovi. Pod heslem "čím sprostší, tím lépe" se zcela ztrácí obsah a pointa příběhu. 10 bodů dávám jen proto, že představení je naštěstí dostatečně krátké na to, aby se divák nestihl pozvracet.