Profil uživatele

Timoteus

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 6.5.2018)
Mnohými nedoceněná a nepochopená hra.
Fragmentální - zajímavě satirické a ironizující - výjevy našich životů vyplněné niterními posedlosti a archetypy zažitého chování. A ty se jedna přes druhou nesouvisle střídají do úmru. Stejně jako náš život, který líně plyne, aniž za sebou zanechá stopu nebo vzpomínku, dokud přestane.
Scéna zajímavě členěná. Mnohé scény výborně podané a zahrané. Oceňujeme skvělou symboliku (vytírání podlahy ženskou; rozhovory pečovatele se starou babičkou aj.), která - pravda - byla někdy málo pochopitelná, ale když se rozležela v hlavě, člověk ji musel docenit.
(zadáno: 18.4.2018)
Nečekal jsem mnoho, nicméně inscenace divadla X10 nás překvapila dost. Ačkoli se v nás chvílemi mísily kladné pocity s protáčením očí a myšlenkami "Tohle je na mě moc velká alternativa," celkový dojem byl velmi dobrý. Obecně se ztotožňuji s dojmem uvedených v recenzi divadelních-novin.cz
V prostorách DUP39 měla hra skvělou atmosféru, herci byli dobří (zvlášť Bio Masha a Anita Krausová) a některé hlášky nás rozesmívají ještě 14 dní poté. Taky přítelkyně umělkyně se v některých scénách dost nacházela. Autorce doporučujeme tvořit dál, třebaže ji doktor možná říká, že ji další xanax už nenapíše:)