Profil uživatele

Verunkazd

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 26.1.2019)
Kdyby se to nevydávalo pod jménem "Vlasy", tak možná... Původní Hair jsou už hotový a geniální muzikálový kus a považuji v podstatě za hřích jej jakkoliv upravovat, nedej bože modernizovat. Muzikál má s Vlasy společný snad jenom závěr, který ale vůbec nijak nesedí k tomu, co se tam celou dobu před tím odehrává.
Co se výkonů týče, tak odzpívané i zahrané to bylo hezky a s nasazením, o tom žádná.
Pro mě ale celkově bohužel zklamání..
(zadáno: 23.11.2018)
Jedno z mála představení, na které jsem šla v MdB 2x. Silné, laskavé, dojemné a vše korunované excelentním výkonem Vojtěcha Blahuty. Díky!
(zadáno: 24.10.2018)
Známý příběh, ale přesto jsem byla napjatá od začátku do konce. Přesvědčivé herecké výkony umožní divákovi prožívat emoce jednotlivých postav od bezstarostnosti až po zoufalství, ze kterého není cesty ven. Chtělo by se mi vyzdvihnout úžasný výkon Pavly Gajdošíkové a Norberta Lichého, ale byla bych tím nespravedlivá vůči ostatním, kteří, ač na ně třeba nebyla směřována pozornost diváků, každým malým gestem či pohledem neustále tvořili atmosféru hrané situace. Toto představení je důkazem toho, že klasiku není třeba modernizovat, aby ji dnešní divák dokázal strávit. Naopak. Děkuji za zážitek!