Počet komentářů: 0
Nový komentář

Zpráva z...
Divadlo Bolka Polívky

Hrát se na Letní scéně Divadla Bolka Polívky bude!
[26.5.2020]
Po několikaměsíční pauze, kdy muselo být Divadlo Bolka Polívky uzavřeno a nabízelo svým fanouškům alespoň sérii tematických livestreamů a podcastů, připravuje již popáté program svých Letních scén. Komediální i vážnější tituly, skvělé herecké výkony a koncert – vše konečně naživo – si budou moci diváci vychutnat v příjemném prostředí pod širým nebem a hned ve třech lokalitách.

Od 6. do 8. července se bude hrát na nádvoří zámku Slavkov – Austerlitz, od 13. do 17. července v Amfiteátru v Mikulově a od 20. července do 1. srpna v Biskupském dvoře Moravského zemského muzea v Brně. Předprodej vstupenek je spuštěn od 27. května online prostřednictvím sítě GoOut nebo na pokladně Divadla Bolka Polívky. Lístky diváci pořídí od 190 Kč do 690 Kč.

„Bezpečnost diváků i umělců a našich zaměstnanců pro nás zůstává na prvním místě, takže počet míst v hledišti bude omezený. Snažíme se ale vše připravit tak, abychom mohli co nejpružněji reagovat na případné další uvolňování hygienických opatření, i když současně počítáme i s krizovým scénářem. Prodej lístků budeme přizpůsobovat aktuální situaci,“ říká ředitel Divadla Bolka Polívky Ondřej Chalupský.

Letní scéna Divadla Bolka Polívky nabídne řadu titulů ze své vlastní produkce, jako jsou například inscenace Šašek a syn, DNA, Srnky, Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho či Rebelky. Ani letos nebudou diváci ochuzeni o tituly spřízněných scén, jako je divadlo Studio Dva a další. Chybět tak nebudou divácké hity Caveman, Vysavač či Otevřené manželství. Příznivci zpěvačky Moniky Absolonové se mohou těšit na její koncert. Program Letní scény Divadla Bolka Polívky 2020 bude opravdu bohatý. Již podruhé se budou představení odehrávat na třech krásných místech v Jihomoravském kraji – kromě „domovského“ Brna a jeho magického Biskupského dvora také v malebném barokním Slavkově nebo v amfiteátru v okouzlujícím Mikulově.

Partneři Letní scény jsou: statutární město Brno, Mikulovská rozvojová, Zámek Slavkov – Austerlitz, tiskárna Helbich, Moravské zemské muzeum, SNIP & CO, Rosound, pivovar Kamenice, rádio Krokodýl a Free, Rengl a Railreklam.

Program Letní scény Divadla Bolka Polívky 2020

6. 7. – 8. 7. 2020, Zámek Slavkov-Austerlitz, nádvoří
6. 7. a 7. 7. ŠAŠEK A SYN / Divadlo Bolka Polívky
8. 7. SRNKY / Divadlo Bolka Polívky

13. 7. – 17. 7. 2020, Amfiteátr, Mikulov
13. 7. a 14. 7. DNA / Divadlo Bolka Polívky
15. 7. CAVEMAN / Agentura Point
16. 7. KUTLOCH ANEB I MUŽI MAJÍ SVÉ DNY / Studio DVA divadlo
17. 7. VĚZEŇ NA DRUHÉ AVENUE / Agentura Harlekýn

20. 7. – 1. 8. 2020, Biskupský dvůr MZM, Brno
20. 7. DNA / Divadlo Bolka Polívky
21. 7. PODIVNÉ ODPOLEDNE DR. ZVONKA BURKEHO / Divadlo Bolka Polívky
22. 7. REBELKY / Divadlo Bolka Polívky
23. 7. LORDI / SergeArt
24. 7. MONIKA ABSOLONOVÁ – BEZ ŘEČÍ - KONCERT
25. 7. DROBEČKY Z PERNÍKU / Agentura Harlekýn
26. 7. ŠEST TANEČNÍCH HODIN V ŠESTI TÝDNECH / Divadlo Bolka Polívky
27. 7. NA POSLEDNÍ CHVÍLI / Agentura Harlekýn
28. 7. DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ / Pantheon production
29. 7. a 30. 7. VYSAVAČ / Studio DVA divadlo
31. 7. OTEVŘENÉ MANŽELSTVÍ / Studio DVA divadlo
1. 8. PAVOL SERIŠ: POZEMŠŤAN / Divadlo Bolka Polívky

Začátky představení i koncertu jsou ve 20.00 hodin.

zdroj zprávy: Michal AdamíkKomentáře k tématu článkuPřidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.