Blog uživatelů i-divadla

Velmi stupidní inscenace
vydáno: 9.3.2017, Petr Novák

Prosím redakci nemazat negativní příspěvky, tak, jak to proběhlo v diskusi. I ty mohou být poučné.

Po návštěvě inscenace Spolu/sami už chápu,proč mezi epizodami není přestávka. Protože by po ní asi nikdo v hledišti nezůstal. Pro takové herce,jako je David MATÁSEK, musí být ponižující velmi slabý nebo lépe řečeno téměř žádný aplaus publika. První scéna byla nejlepší a výkony herců na úrovni. Dokáží i vtáhnout do děje a vcítit se do duší postav.

Ale to, co přijde potom, je hnus. Další scény s neustále se opakující výrazy "čůrák a jebat" a ukázka sodo-maso soulože a urážky Ukrajinského národa rozhodně nepatří na prkna Národního divadla. Staří bardi se musí v hrobě obracet za to, co se hraje pod hlavičkou Národního divadla. Téměř prázdné hlediště svědčí o "vysoké kvalitě". Vzhledem k tomu, že v recenzích je popsáno velmi málo o těchto scénách, ještě na to asi pár lidí přijde. Vyprodaného Sluhu dvou pánů jste zrušili a od takovéto stupidnosti očekáváte návštěvnost? A poku si pan ředitel myslí, že tímto pozvedne úroveň hlavní státní scény, tak v ředitelském křesle nemá co dělat.

Tímto začíná úpadek divadla.


Další články tohoto uživatele na blogu


Komentáře k tématu bloguPřidat komentář

Přidat komentář

Jan Pařízek (9.3.2017, 17:38:08)  reagovat
admin (Jan Pařízek)
Dobrý den,

za redakci bych chtěl tímto ujistit, že jsme žádné příspěvky z diskuse ani z hodnocení inscenací v tomto směru určitě nemazali. Pokud máte pocit, že vám z tohoto webu nějaký příspěvek zmizel, budeme rádi když nám o tom dáte vědět (V jaké sekci, co v něm bylo a pod.) Mohlo to být způsobeno technickými problémy.

Jinak bych chtěl tímto potvrdit, že negativní příspěvky rozhodně nemažeme. Snad pouze v případě, že by porušovaly pravidla slušné diskuse (přemíra sprostých výrazů, extrémně útočné nebo obviňující). Ale takový příspěvek já zde nepamatuji.