Blog uživatelů i-divadla

V rozhlasovém rozhovoru ředitel Tomáš Töpfer mluvil o této připravované inscenaci a nejprve mi udělal radost, aby mě následně odradil. Ústřední dvojice bude klíčová. Obsazení Hany Maciuchové mě nadchlo. Zato volba Harolda mě zklamala. Není ani mladý, ani chlapecky hezký, ale čert to vem, kdyby to uhrál. Jenže to se, obávám, nestane, protože Marek Adamczyk je podle mě dost průměrný. Holt režiséři si z předchozích štací tahají své oblíbence a nesnaží se dávat příležitost novým talentům. Známosti hýbají touhle branží, je jedno jestli je to činohra, muzikál nebo film. A pak další věc, je jedno jestli je herec dobrý, hlavně že jeho obličej lidi znají ze seriálů nejnižší kvality.

Ale to je jen můj názor...


Další články tohoto uživatele na blogu


Komentáře k tématu bloguPřidat komentář

Přidat komentář

j.anek (21.4.2018, 11:35:26)  reagovat
Anonymně ublížit je tak snadné...
Naštěstí je to "jen" Váš názor a šmitec. Ale i tak je nekonečně podlý a pitomý. Nevím, v kolika rolích jste viděl(a?) Marka Adamczyka, já asi v pětadvaceti. A průměrný herec to není ani omylem. Netuším, proč by se herci měli v téhle inscenaci podobat těm z filmového zpracování. I já mám film rád, ale nemá to s tím nic společného. Přemýšlím, co Vás vedlo k napsání téhle podlosti - a raději to ani nechci vědět. Podle Vašich hodnocení jste byl(a) v divadle sedmkrát, Marek hrál ve dvou. A ještě něco - udělit plzeňské inscenaci Dona Quijota nulu, to o Vás ledacos vypovídá.
Šmitec (26.4.2018, 20:09:58)  reagovat
Re: Anonymně ublížit je tak snadné...
Do divadla chodim pomerne casto, pocet hodnoceni s tim nema co delat. Hodnotim a vyjadruji se, kdyz me neco zvedne ze zidle. At uz pozitivne nebo negativne. Co je podleho na tom, ze nekoho nemam rad nebo mi nesedi do obsazeni inscenace? Uznavam, ze predjimat, kdyz jsem to jeste nevidel, je asi nefer. Ale nebudu hrat nejakou hru, ze vsichni jsou uzasni, jen nekdo vic, nekdo min.