420PEOPLE

The Watcher

Premiéra: 11.9.2018. Scéna: Hynek Dřízhal. Kostýmy: Olo Křížová. Hudba: Please The Trees. Choreografie: Václav Kuneš.


„Nestíháme nestíhat. Z vlaku potřebujeme vidět do své ledničky. Výpadek signálu nás dostává na pokraj šílenství a při vybitém mobilu přestáváme existovat. Koncept Pozorovatele (The Watcher) je starý tisíce let. Spočívá ve schopnosti vidět sám sebe z odstupu. K tomu potřebujeme najít si čas, o kterém neustále tvrdíme, že ho nemáme. The Watcher vidí nejen celý svůj život, ale i životy ostatních. Nejdokonalejší technologie, kterou máme na dosah, je naše tělo. Kdybychom opravdu chtěli, dokážeme být najednou úplně všude...“
420PEOPLE
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
90 %
9061000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Salisbury 100 %
(zadáno: 18.6.2019, počet hodnocení: 113)
přínosný / zajímavý komentář
Hudebně taneční představení THE WATCHER v divadla La Fabrika mě mou neznalostí překvapilo a já nedýchaje mžoural nepatrně víčky po mých očních bulvách. Skvělý hudební doprovod kapely Please The Trees hřmotně umocňoval kreace tanečního souboru 420People, který byl pln všelijakých emocí potřísněn erotickým dusnem.
Kirim 100 %
(zadáno: 12.6.2019, počet hodnocení: 17)
přínosný / zajímavý komentář
Představení předčilo mé očekávání, skvělé výkony jak tanečníků, tak kapely, naprosté souznění a místy husí kůže. Nádhera, musím vidět min ještě jednou!
Greetchen 80 %
(zadáno: 20.2.2019, počet hodnocení: 80)
přínosný / zajímavý komentář
(10.9.2018) Nehodnotím, nakolik se mi (ne)podařilo v tanci vnímat avizované téma, ale emoce, které představení dokáže vyvolat, které vámi prostoupí a rezonuje. Bravurní bylo unikátní propojení živé hudby s vyjádřením tanečníků, které bylo možná ještě o něco sžíravější a vyvolávalo příjemnou husinu po celém těle.
Mouni 100 %
(zadáno: 19.11.2018, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
Tak tohle byla naprostá pecka. Tanec v jakékoliv formě miluju, takže už jsem leccos viděla, ale asi nikdy nic tak působivého, éterického, charismatického a profesionálního. Živá hudba, která na pódiu nebyla jen k pouhému doplnění zážitku, ale zejména od druhé poloviny dala představení úžasnou přidanou hodnotu, mě nadchla a celé představení tak gradovalo, že když jsem neměla husí kůži, měla jsem slzy v očích. Dokonale uchopené, neskutečně zajímavě zpracované, díky panu Kunešovi a neskutečným výkonům všech tanečníků.
Ttchor 80 %
(zadáno: 29.10.2018, počet hodnocení: 59)
přínosný / zajímavý komentář
Po vynikajúcom predstavení best of 420people si aj to aktuálne udržuje latku poriadne vysoko, vďaka invenčne pojatej scéne, psychadelickej music, živelnej choreografii a hlavne vďaka vynikajúcim tanečníkom. Nedávno som videl film CLIMAX, kde sa režisérovi podarilo preniesť na film. plátno pre mňa najlepšiu tanečnú scénu ever! No a niečo podobné som mal možnosť zažiť aj na spomínanom predstavení watcher. Ale aby som len nechválil:)keď kapela začala byť adresná a pridala k hudbe aj text, tá nádherná pohybová abstrakcia, ktorú si mohol divák vyložiť po svojom, začala zavádzať. Je to trochu škoda.
Bigboy MN 80 %
(zadáno: 29.5.2019, počet hodnocení: 19)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.