A studio Rubín

Díra

Premiéra: 4.10.2009 | 1:10x
Hudba: Ivan Acher. Výprava a režie: Thomas Zielinski.
Poslední uvedení: duben 2011.
David je Macbeth, Eva je Lady Macbeth, jenže její manžel Ondřej není Macbeth. Johanka a Jakub chtějí, aby se na ně někdo opravdově usmál. Kdo se na ně usměje? Kdo je zachrání? Vždyť snad nechtějí tak moc. Kdo jim pomůže? Eva? Jenže ta možná chce zas moc. A dohraje vůbec David toho Macbetha? Není celý svět jen penzión u Kolína...?
14!  

inscenace již byla stažena z repertoáru

A studio Rubín
Hodnocení inscenace
Redakce
50 %
Uživatelé
67 %
6731000
Hodnocení redakce
Pavel Širmer 60 %
Jiří Landa 40 %
Volby

Hodnocení (5)

HODNOCENÍ REDAKCE
Pavel Širmer  60 %
2013 hodnocení
Jiří Landa  40 %
3031 hodnocení
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Petra  80 %
24 hodnocení
+ souhlasím
Petr Kolečko opět nezklamal :-)
B  50 %
35 hodnocení
+ souhlasím
mám z toho takovej rozpačitej pocit - na jednu stranu to mělo skoro všechno, co má dobrý představení mít - režijní i scénografický nápady, nadsázku, zvládnutou strukturu, obstojný herecký výkony atd., ale asi tak od půlky už to bylo dost předvídatelný a ztrácelo to rytmus a atmosféru, navíc rubín je maličkej a snadno se vydejchá, tak už sem se těšil, až to konečně skončí.. ale zase to skončilo docela brzo, nebylo to zbytečně natahovaný... a taky to byla premiéra, tak ty temporytmický problémy ještě třeba vychytaj.. no nevim. Doporučit to nemůžu, ale ani úplně neodrazuju. A soubor mi přišel schopnej, asi na ně zajdu ještě na něco jinýho.
Sonic  70 %
331 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.