A studio Rubín

Věci

Premiéra: 25.9.2019. Podle stejnojmenné novely Georgese Pereca. Překlad novely: Alena Novotná. Dramaturgie: Dagmar Radová. Výprava: Pio Kaliński. Režie: Eva Rysová.
1:00x


Absurdní inscenace o hledání hodnoty ‒ sebe, toho druhého a věcí, které lemují náš život. A také o tom, jak ovlivňují náš vztah k tomu druhému. Mladý pár a 35 metrů čtverečních. Co asi tak všechno budou potřebovat? Nebo spíš, co všechno budou chtít? Touha po spokojeném životě jako z lajfstajlových časopisů nekontrolovatelně roste. Smyčka představ se utahuje, protože je nelze kvůli realitě života střední třídy naplnit...
v průběhu představení se na jevišti kouří
Anketa 2019
Pro tuto inscenaci, stejně jako pro všechny ostatní s premiérou od prosince 2018 do listopadu 2019, včetně hereckých výkonů, můžete hlasovat v naší výroční anketě. Uzávěrka ankety je 29. února.
A studio Rubín
Hodnocení inscenace
Redakce
70 %
Uživatelé
40 %
4011000
Hodnocení redakce
Lukáš Holubec 70 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Lukáš Holubec 70 %
(zadáno: 20.11.2019, počet hodnocení: 636)
přínosný / zajímavý komentář
--- Srdce plné... --- (více v článku na blogu)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Leona 40 %
(zadáno: 15.1.2020, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Zajímavé pojetí, ale celkově nedotažené. Slovní projev obou herců není tak silný, aby na tom mohla být postavená celá hra. 40% za to, že chvílemi nebylo přes hlasitou hudbu hercům rozumět. Poslední větu jsem vůbec nechytla, byla zadrmolená a ztratila se v závěrečné hudbě. Škoda.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.