Profil uživatele

Leona

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 26.3.2022)
Spojení Mikulášek - Viceníková - Cpin nezklamalo a tohle se povedlo. Spousta absurdit lidského chování a poznatků z psychologie zpracováno do divadelní hry. Skvělé herecké výkony, jednoduchá scéna, která funguje. Ráda půjdu znova a víc si užiju detaily. (1. premiéra, březen 2022).
(zadáno: 26.3.2022)
Je nutno podotknout, že asi nejsem cílovka podobných her. Přišlo mi to nedotažené, střídání dějových linek mi nepřišlo úplně šťastně řešené (zejména v druhé polovině). Scéna a kostýmy mě bavily, ubrala bych kouř. Věřím, že mužská část publika si přijde na své.:-) (Švandovo divadlo, Praha, březen 2022)
(zadáno: 11.3.2022)
Obsazení této role Aničkou Polívkovou je geniální. Věřím, že v roli bude úžasná i za pár let. Hře by prospělo lehké zkrácení.
(zadáno: 11.3.2022)
Skvělý výkon obou hereček. Mrzelo mě, že nezaznělo "Sag Mir Wo De Blumen Sind". To mi v závěru vyloženě chybělo :)
(zadáno: 11.3.2022)
Moje srdcová záležitost. Viděla jsem několikrát a pořád mě to neomrzelo :). Herci se skvěle doplňují, hra má spád, je v ní spousta laskavosti.
(zadáno: 11.3.2022)
Hra neměla spád, první hodina se vyloženě vlekla. Chyběla energie, nějaký náboj... Hře by prospělo zkrácení minimálně o 20 minut a ještě komornější publikum (viděla jsem ve Studiu Švandova divadla v Pze). Zbytečné použití vulgarismů. Třeba větu "prošuká mě až k louži zvratků" vážně nebylo potřeba opakovat 2x. :-) 50% za snahu, úžasně hodného psa a originálně řešené jeviště/hlediště.
(zadáno: 25.2.2020)
Trapné. Některé scény vyhrocené do extrémů (čurání na zmláceného Jorgose, kouření Ericha pod stolem...), zbytek bez dynamiky. Na začátku jsem čekala na ty "komické momenty", o kterých se píše v recenzích. Nepřišly, tak jsem začala odpočítávat minuty do konce...
(zadáno: 15.1.2020)
Zajímavé pojetí, ale celkově nedotažené. Slovní projev obou herců není tak silný, aby na tom mohla být postavená celá hra. 40% za to, že chvílemi nebylo přes hlasitou hudbu hercům rozumět. Poslední větu jsem vůbec nechytla, byla zadrmolená a ztratila se v závěrečné hudbě. Škoda.
(zadáno: 20.11.2015)
Pan Trnavský má problém se zuby nebo to šišlání bylo součástí hry? :) Jinak vtipná oddychovka na nedělní podvečer...