agentura Point

Tatarák na EX

Premiéra: 16.11.2018
Podle knihy Denise Learyho „No Cure For Cancer“. Výprava: Jan C. Löbl. Hudba: Vojtěch Záveský (Vojtaano). Režie: Jiří Antonín Trnka.
Sarkastická, „ještě syrová“ a krutě upřímná stand-up comedy pro všechny, kteří ztratili iluze o světě i životě, ale nebojí se realitě hrdě tlemit do ksichtu. Divákům jsou přímo z kuchyně a za syrova servírovány ty nejdůležitější potřeby člověka 21. století: cigára, chlast, drogy a sex, podpořené všudypřítomnou depresí. Všechny tyto veličiny se pak krásně smísí do božsky ochuceného tataráku, který ocení jen ti největší fajnšmekři naší doby...
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
30 %
3071000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (7)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Mamaria  80 %
15.3.2019 | 27 hodnocení
+ souhlasím
Milan Šteindler hraje Milana Štaindlera a je s touto rolí překvapivě kongeniální. Memoárová stand-up s kulisami a tématy hospůdky páté cenové skupiny, jež dokáže být tak útulná. Jenže vedle neslušných slov a nekorektních vtipů tu rezonují i závažnější otázky o regulaci a směřování dnešního světa. Věřím, že až dojde na klepání u nebeských bran, za tuhle roli pan Šteindler palec dolů nedostane.
Barka  70 %
31.1.2019 | 293 hodnocení
+ souhlasím
To je zvláštní, tolik "hejtů" a všechny od prvohodnotitelů, to minimálně zaráží. Já to tedy vůbec tak černě, jako diváci níže, nevidím. Kdo zná poetiku Divadla Sklep, tak si myslím, že ho tato páně Šteindlerova one man show nerozhodí ani nepřekvapí. Vždy se pohybovali na hraně určité trapnosti, ale byla to kritika společnosti, nastavovali vždy divákům zrcadlo a bylo už na každém, jestli to pochopí, či si jen řekne, že jsou trapáci. Tady to vnímám stejně. Ano, od kohokoli jiného bych to nevzala, od M. Šteindlera ano, protože za tím vidím právě to, co diváci, kteří se přišli jen pobavit, nevidí.
Mark  0 %
31.1.2019 | 3 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Viděla jsem toho hodně, ale něco tak příšerného ještě ne. A to jsme to ani nevydrželi do konce
Mkr  0 %
29.1.2019 | 4 hodnocení
+ souhlasím
hruza, strasne, trapne, odesli jsme v prubehu i presto, ze jsme sedeli uprostred rady.
Hugo  10 %
17.11.2018 | 1 hodnocení
+ souhlasím
Nechapu...naprosto děsný představení.. bídný humor...chtělo by to doladit mnoho věcí....myslím že po včerejším velkém zklamání ... občas velké trapné ticho v sále... Milánku trošku víc zaber...tohle jinak bude propadák na EX????
Kto  10 %
17.11.2018 | 1 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Pro mě spíš trapné představení. Recyklované vtipy (což by asi tolik nevadilo), ale některé komentáře a narážky se mi nelíbily. Bohužel to nešlo vydržet do konce a asi po hodině a půl (představení bylo bez přestávky) jsme odešli. Ale někomu se to asi múže líbit. Chtělo by to dramaturga a nějakou režiji.
Tomas22  10 %
9.2.2019 | 88 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.