Činoherní studio Ústí nad Labem

Americký bizon

Premiéra: 15.10.2021
Překlad: Ondřej Sokol. Dramaturgie: Karel František Tománek. Scéna: Juliána Kvíčalová. Kostýmy: Jana Hauskrechtová. Hudba: Sonja Kröhn. Režie: David Šiktanc.
Drsná hra odhalující pravdu o přátelství, důvěře a zradě. O vyostřeném konfliktu mezi dvěma kamarády, kteří cítí, že přišla jejich dlouho očekávaná šance, jíž se nehodlají vzdát za žádnou cenu. Donny je majitelem ošuntělého starožitnictví a každý den přemýšlí nad tím, jak zbohatnout. V troufalých plánech je podporován starým kamarádem Teachem, který se odmítá smířit s tím, že ty nejlepší doby má už za sebou. Když zjistí, že Donny zřejmě prodal pod cenou opravdový poklad (sadu cenných mincí s motivem bizona), neváhají ani vteřinu a začnou přemýšlet nad plánem, který by je k mincím mohl znovu dovést. Do party přiberou ještě dospívajícího Bobbyho, který je fascinován tím, co se chystá. Donny ale tuší, že tento plán by mohl Bobbymu úplně zkazit život...
Činoherní studio Ústí nad Labem
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
-
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
15.10.19:00Činoherní studio - Hlavní sálvstupenky
17.10.Ne19:00Činoherní studio - Hlavní sálvstupenky
21.10.Čt19:00Činoherní studio - Hlavní sálvstupenky
15.10.19:00 vstupenky
Činoherní studio - Hlavní sál
17.10.Ne19:00 vstupenky
Činoherní studio - Hlavní sál
21.10.Čt19:00 vstupenky
Činoherní studio - Hlavní sál

Volby

Hodnocení (0)


Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.