Divadelní společnost Fr. Kreuzmanna

scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Divadlo Bez Hranic
Adresa: Křesomyslova 14, Praha 4 [zobrazit na mapě]
[tram 6-7-11-14-18-24 Otakarova / Nám. bratří Synků / Divadlo Na Fidlovačce]
Poznámky a upozornění:
  • S inscenacemi Divadelní společnosti Fr. Kreuzmanna se můžete setkávat po celé České republice v rámci její zájezdové činnosti.

ARCHIV INSCENACÍ

Zpět na aktuální inscenace

Jana Eyrová - Charlotte Brontëová  (1:50)
Premiéra: 25.5.2014. Scéna: Jana Kreuzmannová, Petr Míka. Kostýmy: Marcela Pešáková, Karel Hartl. Hudba: Vojtěch Kosek. Režie: František Kreuzmann.
Poslední uvedení: listopad 2018.
Divadelní zpracování slavného románu. Příběh lásky chudé dívky Jany Eyrové a bohatého pana Rochestera odolal zubu času a stal se nesmrtelným...
Martin Eden - Jack London, František Kreuzmann
Premiéra: 2013. Hudba: Zdeněk Dočekal. Režie: František Kreuzmann.
Poslední uvedení: rok 2016.
Dramatizace románového příběhu, který vypráví o prostém námořníkovi, jenž nesmírnou houževnatostí dosáhne vzdělání a začne tvořivě pracovat, aby nakonec získal bohatství a uznání svého talentu. Současně se však dočká krutého rozčarování, když zjistí, že příslušníci tzv. vyšší společnosti – včetně dívky, kterou miluje – jsou malicherní, plní přetvářky a klamu...

zpět na aktuální inscenace


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 17.9.2019