Divadlo A.Dvořáka Příbram

lze platit platební kartou online rezervace, eVstupenka poskytovány slevy pro studenty zvýhodněné předplatné
Nejbližší představení:
25.09. (Pá) 19:00 Hrdý Budžes
26.09. (So) 14:00 Prohlídka divadla
28.09. (Po) 19:30 Hrdý Budžes
30.09. (St) 19:00 Tanec na konci léta
01.10. (Čt) 19:30 Maryša
Nejbližší představení:
25.09. (Pá) 19:00
Hrdý Budžes
26.09. (So) 14:00
Prohlídka divadla
28.09. (Po) 19:30
Hrdý Budžes
30.09. (St) 19:00
Tanec na konci léta
01.10. (Čt) 19:30
Maryša
Adresa: Legionářů 400, Příbram 7 [zobrazit na mapě]
Pokladna: po-pá 15.30-19, so-ne 14-19
plán hlediště
Předprodej: od 1. dne v měsíci na celý následující měsíc
Začátky: 19.00
Připravuje se:
Chleba s máslem - Gabriel Barylli (říjen 2020)
Přišel na večeři - George S. Kaufman, Moss Hart (prosinec 2020)
Jméno - Matthieu Delaporte, Alexandre de La Patellière
Ceny vstupenek:
200-130 Kč
ředitel:
Petr Bednář
umělecké vedení:
Milan Schejbal

Přání, pochvaly, stížnosti... (3)Hodnocení inscenací


Umělci

Poznámky a upozornění:
  • Vždy jednotná cena vstupenek pro všechna místa.
  • Předplatné: pevné řady se slevou cca 30 %. Je koncipováno jako kombinace 4-5 představení domácího souboru a 4-5 představení hostujících divadel (většinou pražská divadla).
  • Odpolední víkendová představení na velké scéně jsou v prodeji za sníženou cenu.
  • Platnost rezervace je 7 dnů ode dne založení.
  • Divadlo A. Dvořáka Příbram pravidelně hostuje v Praze v Žižkovském divadle.

Repertoár - malá scéna

Třicet devět stupňů - John Buchan, Alfred Hitchcock, Patrick Barlow
Premiéra: 17.9.2020. Překlad: Pavel Dominik. Dramaturgie: Kateřina Fixová, Pavlína Schejbalová. Hudba: Tomáš Alferi. Pohybová spolupráce: Martin Pacek. Výprava a režie: Kateřina Baranowska.
Groteskní parodie klasické špionážní detektivky. Britský světoběžník Hannay se podivnou shodou okolností dostane do prekérní situace – v jeho bytě dojde k vraždě a on se stane hlavním podezřelým. Samozřejmě se snaží uniknout, ale hlavně nalézt a usvědčit pravé viníky. Hraje o čas, musí překonat klasická protivenství akčních hrdinů. Prchá po střeše jedoucího vlaku, hrozí mu nebezpečí ze strany podplacených politiků i bojácných domorodců, láme srdce žen...
Splašené nůžky - Paul Pörtner, Bruce Jordan, Marylin Abramson, Bobby Lohrmann  (2:45)
Premiéra: 11.4.2019. Překlad: Petr Novotný. Dramaturgie: Kateřina Fixová, Pavlína Schejbalová. Výprava: Kateřina Baranowska. Režie: Milan Schejbal.
Celosvětově úspěšná interaktivní detektivní komedie, v níž mohou diváci pátrat a hledat pachatele. Byla to vražda přímo v domě, kde žila slavná klavíristka a kde působí velmi originální kadeřník. Jak už to tak bývá, přicházejí sem lidé různí a všichni mají své osudy a problémy, s nimiž se přišli svěřit nebo je naopak utajit? Jeden z nich je vrah...
Můj romantický příběh - Daniel Craig Jackson
Premiéra: 4.5.2018. Překlad: Jakub Škorpil. Dramaturgie: Pavlína Schejbalová. Scéna: Jan Víta, Filip Müller. Kostýmy: Agnieszka Pátá-Oldak. Hudební spolupráce: Matyáš Procházka. Režie: Filip Müller.
Romantická komedie současného skotského autora, jež vypráví stejný příběh dvěma pohledy – muže Toma a ženy Amy. Seznámili se v práci a „nedopatřením“ spolu strávili vášnivou noc. A co teď? Třicítka za vámi a stále single? To člověka staví před ošemetnou otázku: Hledat dál svůj vysněný, dokonalý protějšek a možná zůstat navždy sám, nebo se spokojit s někým, kdo není dokonalý, vlastně je dost příšerný, ale má vás rád...?
14!  
Vinnetou - Vojtěch Štěpánek
Premiéra: 5.4.2018. Podle knih Karla Maye a německých filmových zpracování. Dramaturgie: Kateřina Fixová, Pavlína Schejbalová. Hudba: Tomáš Alferi. Texty písní: Vít Herzina. Výprava a režie: Kateřina Baranowska.
Humorně odlehčené zpracování nesmrtelných příběhů hrdinného náčelníka Apačů a Old Shatterhanda známých z knih a filmů.
D10+  
Číňani - Michael Frayn  (1:00x)
Premiéra: 12.10.2017. Překlad: Petr Zelenka. Dramaturgie: Kateřina Fixová, Pavlína Schejbalová. Výprava: Kateřina Baranowska. Režie: Milan Schejbal.
Malá situační komedie, v níž všech pět rolí odehrají dva herci, o potížích manželského páru při přípravě a průběhu jednoho večírku pro přátele. Nedopatřením se na něj dostaví i dva manželé, kteří se právě rozvádějí, a žena dokonce přijde ještě se svým novým partnerem. Hostitelé se v rámci dobrých vztahů snaží oběma rozhádaným návštěvníkům přítomnost toho druhého zatajit, což způsobí řadu bláznivých a komických situací...

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 14.9.2020