Divadlo A.Dvořáka Příbram [malá scéna]

Splašené nůžky

Premiéra: 11.4.2019. Překlad: Petr Novotný. Dramaturgie: Kateřina Fixová, Pavlína Schejbalová. Výprava: Kateřina Baranowska. Režie: Milan Schejbal.


Celosvětově úspěšná interaktivní detektivní komedie, v níž mohou diváci pátrat a hledat pachatele. Byla to vražda přímo v domě, kde žila slavná klavíristka a kde působí velmi originální kadeřník. Jak už to tak bývá, přicházejí sem lidé různí a všichni mají své osudy a problémy, s nimiž se přišli svěřit nebo je naopak utajit? Jeden z nich je vrah...
Volby

Hodnocení (6)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Barka 80 %
(zadáno: 21.5.2019, počet hodnocení: 241)
přínosný / zajímavý komentář
Splašené nůžky jsou prostě titul na jistotu, model interaktivního divadla zkrátka funguje. Příbramská inscenace je svižná a herci se v příběhu, který sami nevědí jak se bude vyvíjet, pohybují jistě a sebevědomě. Vyšetřovatel v podání Petra Floriána má nesporný talent zbavit diváky ostychu a svým sympatickým projevem je dostat přesně tam, kam potřebuje, to je velký klad celé inscenace. Naopak za uši mě tahala až přehnaná parodie homosexuálního kadeřníka, myslím, že toto přemrštěné vykroucení už je dneska trochu přežité,vtipný by byl i kdyby trochu ubral. Každopádně inscenaci rozhodně doporučuji
Ivo Železný 90 %
(zadáno: 21.5.2019, počet hodnocení: 203)
přínosný / zajímavý komentář
Detektivní šaráda a výborná komedie. V interaktivní části se naprosto nebývale zapojilo publikum a spousta srandy vznikla i tam. Špílce připravené i pohotově vytanulé, radost. Skvěle zrežírovaná i zahraná.

Viděl jsem před lety v Divadle S. K. Neumanna, dnes Pod Palmovkou.Toto je o dvě třídy výš. Jak je v příbramském dívadle standard.
Ala 90 %
(zadáno: 20.5.2019, počet hodnocení: 127)
přínosný / zajímavý komentář
Příbramský soubor mám hodně ráda a tohle je skutečně skvělá komedie s výbornými hereckými výkony. :-)
Jackmartas 80 %
(zadáno: 20.5.2019, počet hodnocení: 47)
přínosný / zajímavý komentář
Opravdu detektivka, vraha hledate celou dobu. Hodne vtipnych hlasek. Vrele doprucuji
Ahor 90 %
(zadáno: 20.5.2019, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi povedený kus doladěný do nejmenších detailů, doporučuju shlédnout.
Hiko 70 %
(zadáno: 12.10.2019, počet hodnocení: 33)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.