Divadlo Dialog [SPODINA]

Sexem ke štěstí

Premiéra: 2.9.2018
Hudba: Petr Šolc. Výprava a režie: Jakub Zindulka.
Pikantní komedie o ochladlých vztazích a sexcoachingu. Stella je skutečnou odbornicí na oživení intimních manželských hrátek. Proto se na ni obrátí stárnoucí Norbert, který není spokojen s intimním soužitím se svou mladší manželkou Hedvikou...
Divadlo Dialog
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
87 %
8731000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Zidan  100 %
29.5.2023 | 15 hodnocení
+ souhlasím
Jakub Zindulka umí vzít vcelku jednoduchý námět a pomocí originálního zpracování a neotřelých vtipů z něj vytvořit neuvěřitelně zábavné představení. Člověk by například nevěřil, kolik legrace lze vyždímat třeba z něčeho zdánlivě tak obyčejného, jako je podobnost jmen "Kocourek-Kočička" a "Robert-Norbert". Pochvala pro pana Matějku za jeho fenomenální práci nohama.
Kamaela  80 %
24.1.2020 | 40 hodnocení
+ souhlasím
Nenáročná, možná trochu předvídatelná, komedie. Ač hlavním tématem je sex, není komedie vulgární. Celé to rychle utíká, divák se rozhodně nenudí a herci si to celé skutečně užívají. Pokud si divák chce v divadle "jen" odpočinout, zasmát se, tak pravděpodobně nebude zklamaný.
Bišu  80 %
9.2.2019 | 217 hodnocení
+ souhlasím
Velice vtipná a vkusně napsaná hra o intimních vztazích. Je vidět, že lze napsat zábavnou hru o sexu i bez zbytečných vulgarit a lascivnosti. Herecké výkony, hlavně p. Zindulky, vynikající.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.